Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés előtti együttlétből...

Peteérés előtti együttlétből kislány?

Figyelt kérdés
Akik kimondottan kislányt szerettek volna, ovuteszttel vagy számolással figyelték a peteérést, azok arra időzítettek csak hogy előtte legyenek együtt és mondjuk peteéréskor szándékosan ne (gyorsabb spermák a fiúmagzatért) vagy ugyanúgy végi együtt lesz ami lesz? Vagy mit ajánlotok aki kislányt szeretne?

2014. jan. 22. 22:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nincs mit kedves kérdező! Baromira felhúztam magam ezen a bunkón!
2014. jan. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem iskola mellé jártatok volna, akkor nem kötözködnétek.

Mi van, fáj az igazság?


Minden szülő kivétel nélkül rasszista, akinek nemi elvárásai vannak.


Úgyhogy ti mind Rasszisták vagytok. Az elsőnek van igaza.

Majd azt kapjátok, amit adnak odaföntről.

Úgysem ti döntitek el. Hehe.

2014. jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

"Valószínűleg"


ez a gond, amikor így kezded a mondatot. Szegény gyerekek.

2014. jan. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Úristen! Most muszáj ez a szőrszálhasogatás? Hagyjuk már! Nem süllyedek le a szintedre, azzal, h elkezdek veszekedni! Nagyon sokan szeretnének olyan sorsot, mint az én "szegény" gyerekemnek van! Szánalmas vagy! Én itt zártam le!
2014. jan. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ja, még annyi, hogy hála az égnek törölték a bunkó rasszistás kommnetjét az első oldalról, így természetesen már nem ő a 7-es válaszoló!
2014. jan. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Te 1 bites troll még a rasszista szó jelentésével sem vagy tisztában..ne égesd magad tovább..
2014. jan. 23. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!