Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jan.15-én múlt el a menstruáci...

Jan.15-én múlt el a menstruációm. Azóta semmi. Ma pozitívat teszteltem. Mennyire lehet hinni egy pozitív tesztnek? Jó, tudom ez buta kérdés, de olyan nehéz elhinnem, hogy végre sikerült. Ezután mi a teendő? Szerintem csinálok még vagy két tesztet.

Figyelt kérdés

2014. febr. 16. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :-) 5 hetes terhes vagy. Fölösleges több tesztet csinálni, az elsőnek is hihetsz. Egy-két héten belül menj nőgyógyászhoz!
2014. febr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm,olyan boldog vagyok.És a tünetek,már ha egyáltalán lesznek kb mikor várhatóak?Nekem eddig annyi volt,hogy iszonyatosan fájt a mellem.
2014. febr. 16. 18:46
 3/14 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más, lehet, hogy már holnap hányingered lesz, meg az is, hogy meg se érzed, hogy terhes vagy, amíg meg nem rúg a baba.
2014. febr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Gratulálok kismama!Felesleges több tesztet csinálnod!Persze, ha szeretnél sok másik + láttni csinálhatsz még akár 10et is :-)

Én se érném be 1el!

Boldog baba várást!És az elsővel egyetértek 1-2hét kb 7hetesen doki!

2014. febr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. febr. 16. 18:49
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia Nagyon Gratula!!

Nekem meg jan 14. én jött meg!!

És mult héten 10.én teszteltem 2x pozit,

az előzövel én is kb 6 tesztet csináltam ,mire elhittem!!

De most nem csináltam csak 2.tőt!!

Most épp görcsöl a hasam remélem nincs baj!!

Én csak Márc 6.án megyek és akkor még csak 5 hét pár napos leszek remélem lesz már szívhang!!

Szépe estét

2014. febr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szia,köszönöm szépen.Én is gratulálok !! Én még nemtudom mikor megyek orvoshoz,egyenlőre fel kéne,hogy fogjam ezt az egészet. :)
2014. febr. 16. 19:20
 8/14 A kérdező kommentje:
Csináltam még 1 tesztet...nem bírtam magammal..és az is pozitív lett :)))
2014. febr. 16. 21:17
 9/14 anonim ***** válasza:
Ugyanazon a napon két tesztet csinálni főleg, hogy az első pozitív, felesleges. Engedd el magad és örülj.
2014. febr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
most már megnyugodtam,felfogtam,tudják a szülők,testvérek mindkét oldalon, a párom is örül :) úgyhogy minden happy :-)
2014. febr. 17. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!