Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van egy ötletem. Velem tart...

Van egy ötletem. Velem tart valaki?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akinek azt mondták nem lehet gyereke mégis ikreket szült most.Az aviva tornát csinálta 2 hónapig otthon.Kipróbáljuk mink is?Szerintem egy próbát megér.Menszesz első napjától az 1 kötet egyszerű gyakorlatait kell elvégezni.A 14.naptól a 2 kötetből a 11 oldaltól a 37.oldalig.Elküldöm a linket,töltsétek le.Nekem vasárnap körül kell megjönnie.Én akkor kezdem.Velem tart valaki?
2009. dec. 30. 12:05
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/179 anonim ***** válasza:
Én mondtam hogy megyek aviva tanfolyamra.. előtte két hete csináltam és elmondanám nektek, h semmi köze nem volt ahhoz, ahogy csináltam, ami jó.. Talán egy két feladatot csináltam helyesen, uhogy azt mondom ezt nem lehet megtanulni könyvből..
2010. jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/179 anonim ***** válasza:

Én is tartok tőle nem jól értelmezem a feladatokat, bár ez az 1 hónapom amikor tüszőrepedéskor tojcsis picit véres nyákom volt, rá 6 napra (remélem beágyazódásos)vércsepp volt mikor megtöröltem a WCpapíron. 2nap van a nemvártig, majd meglátjuk.

1 éve várunk a babára, azóta most a legbíztatóbb a helyzet.

Kivel mi újság?

83

2010. jan. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/179 anonim ***** válasza:

van görbétek? nekem nem vmi szép..

[link]

2010. jan. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/179 anonim ***** válasza:

Nem rossz ez a görbe! hány naposak szoktak lenni a ciklusaid?

Az enyém ilyen:

[link]

De volt már jobb is, de mégsem lett baba belőle.

[link]

83

2010. jan. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/179 anonim válasza:
Sziasztok csajok. ne haragudjatok, hogy bepofátlankodok közétek.most találtam rátok.lenne pár kérdésem, mi is ezerrel babaprojekten vagyunk, májusban volt egy vetélésem, azóta sajnos nem jön a bébi. nekem ált. 33 napos ciklusaim vannak, pénteken jött meg, még elkezdhetem a tornát? az én esetemben hány napig kell az ovugyakorltokat csinálni? nagyon szépen köszönöm, ha válaszol valaki. mindenkinek sok sikert
2010. jan. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/179 A kérdező kommentje:
Szia.Úgy a jó ha minél többen vagyunk.Az egyszerű feladatokat csináld pé-ig utána az ovusat szerintem a 25.napig.
2010. jan. 25. 16:58
 87/179 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni tőletek. A torna legelején elakadtam. A kérdésem butának fog tűnni, de tényleg nem emlékszem: mi az a sasszé? Olyankor pontosan hogyan kell lépni? Köszi a választ! :)

2010. jan. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/179 anonim válasza:
Sziasztok. letöltöttem én is, de nem nyitja meg, azt írja, hogy a fájl sérült. el tudja nekem küldeni valaki e-mailban? én vagyok a 33 napos ciklusos. köszi
2010. jan. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/179 A kérdező kommentje:
Elküldtem privátba.
2010. jan. 25. 20:17
 90/179 anonim válasza:

Kedves kérdező, megkaptam a prividet, én is írtam, van egy pár kérdésem, légyszíves ha tudsz, válaszolj rá. 33 napos ciklusos.

Itt is megkérdezem, hátha tud rá valaki válaszolni:I. kötetből mind a 18 gyakorlatot kell csinálni, A, B, C,vagy D sorzatból melyiket kell végezni, vagy mindegyiket, második kötetnél is ez a kérdésem. Nagyon szépen köszönöm, ha válaszol rá valaki, nagyon tanácstalan vagyok

2010. jan. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!