Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van egy ötletem. Velem tart...

Van egy ötletem. Velem tart valaki?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akinek azt mondták nem lehet gyereke mégis ikreket szült most.Az aviva tornát csinálta 2 hónapig otthon.Kipróbáljuk mink is?Szerintem egy próbát megér.Menszesz első napjától az 1 kötet egyszerű gyakorlatait kell elvégezni.A 14.naptól a 2 kötetből a 11 oldaltól a 37.oldalig.Elküldöm a linket,töltsétek le.Nekem vasárnap körül kell megjönnie.Én akkor kezdem.Velem tart valaki?
2009. dec. 30. 12:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/179 A kérdező kommentje:

*****

*****


menj rá ezekre és így töltsd le.

Ne fizess elő!


Rákattintasz az "ingyenes letöltés" gombra, aztán a "nem élek vele" gombra, aztán megjelenik a "letöltés indítás"a!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. dec. 30. 12:07
 2/179 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem tudok veled tartani, mert már megjött! De azért letöltöttem, hátha jó lesz! HA aktuális lesz!

Írd azért meg ide, ha sikerült!

Sok sikert!

2009. dec. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/179 anonim ***** válasza:

Én is lecsúsztam ciklusilag róla, de szintén leöltöttem. Nagyon köszi!

Kérlek írj majd milyen hatása volt.

2009. dec. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/179 anonim ***** válasza:
0%
ja
2010. jan. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/179 anonim ***** válasza:
húú ez de jó, köszi.
2010. jan. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/179 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Lányok!


Én már nem tudok veletek tartani, mert 2 hónapja egy rendes csajszitól megkaptam a fenti címet.


Most vagyok a 6. hét végén, készülök a dokihoz. Megjegyzem, 3 lombikon vagyok túl (egy babával) és az első ciklusban úgy maradtam, ahogy végeztem a tornát.


Sok sikert mindenkinek és tornázni érdemes!!!

2010. jan. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/179 anonim ***** válasza:
Köszi a lehetőséget, letöltöttem, meg fogom próbálni, ha nem jön meg. Még van 1 hét a nemvártig. Sok sikert mindenkinek!
2010. jan. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/179 A kérdező kommentje:
Nekem is megjött sajnos ma reggel.Úgyhogy kezdem a tornát hétfőn.Aki úgy gondolja,irjon még ide hogy hogy megy a torna.Segitsük,biztassuk egymást.Búék és mielőbbi babásodást.
2010. jan. 2. 11:06
 9/179 A kérdező kommentje:
Kedves 9.36-os.Pedig megjött ma mégsincs rossz kedvem mert az ilyen történetek mint a tiéd biztatást adnak.Köszönöm.Amúgy régóta próbálkoztok?
2010. jan. 2. 11:29
 10/179 anonim ***** válasza:
a 14. naptól vagy pé-től? mert nekem nem a 14. napon van pém hanem pár nappal később. amúgy én jövő hét végére nem várom, de ha megjönne akkor lehet elkezdem ezt én is :)
2010. jan. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!