Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha gumival...

Rainbow2013 kérdése:

Lehetek terhes ha gumival védekeztünk? Valaki járt már így?

Figyelt kérdés
Kb a ciklusom (35 napos) felében voltunk együtt a párommal, gumival védekeztünk. Ez december 28-án volt. Azóta január 13-án meg kellett volna jönnie de még azóta is semmi 12 napos késésben vagyunk... Január 17-én, 19-én és 20-án teszteltem. 1negatív és egy halvány pozitív ami után újabb két negatív teszt lett.... Szerintetek lehetséges?

2015. jan. 24. 12:21
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Elejétől rajta volt a gumi? Hozzád ért guminélkül, mármint oda.... ?

Ha pozitív a teszt akkor ott terhesség van, de lehet mégsem lesz belőle baba mert negatív lett utána. Csinálj még egy tesztet 2 naponta duplázódik a hcg.

2015. jan. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Elejétől fogva gumit használtunk! Mint írtam teszteltem egy negatívat aztán egy nagyon halványat és utána ismét két negatívat! Azóta nem teszteltem mert úgy voltam vele, hogy biztos nem lehet baba ennyi negatív teszt után, úgy hogy semmi tünetem sincs. Még csak pecsetelo vérzésem sem volt.
2015. jan. 24. 17:13
 13/33 A kérdező kommentje:
Még egy észre vétel! Ha terhes lennék a hasam keményebb lenne alul, mint szokott, nem? Meg a cicimnek is feszülnie kéne. Ilyenkor már hányinger, hányás, szédülés, kivanossag jelentkezne... Vagy tévedek?
2015. jan. 25. 11:26
 14/33 anonim ***** válasza:

Tévedsz! A tünetek nem egységesek mindenkire, sőt terhességenként változnak!

MItől lenne kemény a hasad az első pár hétben??

Inkább menj el orvoshoz, ha még nem jött meg mindig!

2015. jan. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnek semmilyen tünete nem volt, persze azon kívül, hogy nem jött meg. Semmi rosszullét, feszülés, hányinger, még a legenyhébb se. Úgyhogy sajnos ez nem megbízható dolog. Viszont irány az orvos, mert pl méhen kívülivel nem szabad játszani, és azt a teszt nem mutatja ki, viszont nagyon nagy baj! Plusz majdnem két hete - sőt, ma két hete késik, ezzel már amúgy is orvoshoz kéne menni szerintem, ez már sok.
2015. jan. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Akkor itt más aálla háttérben nem terhesség? Hétfőre kaptam időpontot.
2015. jan. 26. 16:14
 17/33 anonim ***** válasza:

??? ezt komolyan kérdezed???

Nem jött meg 2 hete, és te nyugiban üldögélsz a fenekeden, hogy terhes úgysem vagy?

Ha az nem vagy,akkor más bajod van!

De ha nem terhes vagy, csak épp kimaradt,akkor is jobb lenne tudni, hogy nincs-e más gond!

2015. jan. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nyugodt! Épp ellenkezőleg! Hétfőre kaptam időpontot az orvoshoz csináltam már 4 tesztet, abból 3 negatív egy nagyon halvány pozitív amit több, mint 15 perc után vettem észre, az után lett még két negatív teszt. És hogy picit nyugodtabb legyek gondoltam megkerdezem itt hátha tud mondani valaki valami okosat! Járt e már így, vagy hogy lehetséges e vagy csak bebeszelem mert semmi tünetem nincs negatív a teszt és volt már rá példa hogy ennyit késett emellett védekeztünk is és a párom szerint semmi probléma nem volt az óvszerrel. Egy kis segítséget vártam, mert nagyon izgulok, hogy valami van. Ezért is megyek orvoshoz!
2015. jan. 26. 16:36
 19/33 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi! 16napnal járok. Semmi tünet, se cici fájás se émelygés se semmi. A hasam alja puffadt, de be tudom húzni és be tudom nyomni teljesen. Ha baba lenne akkor ezt nem lehetne, igaz? A másik hogy a párom elmondása szerint megnezte az óvszert és nem volt kiszakadva! De nem vagyok benne biztos, és már ő is nyugtalan! Hétfőn megyek orvoshoz, mert nagyon aggaszt, hogy most mi van! Utoljára 2013 nyarán volt ilyen hosszú kesesem! Kérlek titeket hogy ha bármi okosat tudok mondani akkor írjatok le! Köszönöm
2015. jan. 28. 14:30
 20/33 anonim ***** válasza:

" Semmi tünet, se cici fájás se émelygés se semmi. A hasam alja puffadt, de be tudom húzni és be tudom nyomni teljesen. Ha baba lenne akkor ezt nem lehetne, igaz"


Atya ég! Te honnan veszed ezeket az oltári nagy baromságokat???

Be tudod húzni?? Meg be tudod nyomni???

Amíg a méhed nem emelkedik ki a szeméremcsont mögül, ezt mind meg tudod csinálni kb. 12-16 hétig.

Kérlek ne ringasd efféle ostobaságokba magad,mert ez már félelmetes!

2015. jan. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!