Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha gumival...

Rainbow2013 kérdése:

Lehetek terhes ha gumival védekeztünk? Valaki járt már így?

Figyelt kérdés
Kb a ciklusom (35 napos) felében voltunk együtt a párommal, gumival védekeztünk. Ez december 28-án volt. Azóta január 13-án meg kellett volna jönnie de még azóta is semmi 12 napos késésben vagyunk... Január 17-én, 19-én és 20-án teszteltem. 1negatív és egy halvány pozitív ami után újabb két negatív teszt lett.... Szerintetek lehetséges?

2015. jan. 24. 12:21
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Ma reggel is első vizeletbol negatív.
2015. febr. 2. 15:12
 32/33 anonim ***** válasza:

Nyugi nem vagy terhes, pláne ha csak szellemcsík volt a teszten ráadásul időn túl.

Valamiért nem jön meg, de gyógyszerrel meg tudják hozni, de lehet nem is kell hanem még pár nap és megjön magától. Húúúúú nekem olyan össze vissza jött meg hogy volt hogy 60 napig semmi nem volt, bár nekem mindig össze vissza volt....

2015. febr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! Szerintem is valami ilyesmi lesz a háttérben! Volt már nekem is ilyen, hhogy gyógyszerrel hoztak meg de az csak 19 nap késés volt.
2015. febr. 3. 21:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!