Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha gumival...

Rainbow2013 kérdése:

Lehetek terhes ha gumival védekeztünk? Valaki járt már így?

Figyelt kérdés
Kb a ciklusom (35 napos) felében voltunk együtt a párommal, gumival védekeztünk. Ez december 28-án volt. Azóta január 13-án meg kellett volna jönnie de még azóta is semmi 12 napos késésben vagyunk... Január 17-én, 19-én és 20-án teszteltem. 1negatív és egy halvány pozitív ami után újabb két negatív teszt lett.... Szerintetek lehetséges?

2015. jan. 24. 12:21
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Érdekes ahogy írod, elejétől fogva gumit használtatok és mégis van pozitív teszted. Egyszer olvastam ilyet, hogy a gumin lehet mikro repedés amit észre sem vehetsz de a sperma átjut rajta. Ki tudja.... persze nincs 100%-os védekezési módszer. Ami még fura hogy hol negatív hol pozitív a teszted.... Több márkát próbáltál? Vagy lett ugyan az a márka pozitív és negatív is?

A terhes tünetek nem mindenkinél jönnek olyan hamar. Nálam puffadás jelentkezett mikor halvány pozitív lett a tesztem, ennyire sosem puffadtam :D Hányni nem hánytam egész terhesség alatt sem. A cici később jött feszülésnek. Még ami ilyenkor van szeritnem mindenkiél, hogy fáradékonyság, éhség, ezek is korán vannak tünetként, de mindenkinél más tünet a jellemző.

Írd majd meg mit mondott a doki.

A Párod mit szól?

2015. jan. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Előzőhéten teszteltem, akkor az utolsó mensi tol számolva 6hetesnek kéne lennem és negatí lett a teszt Gabriel. Másnap halvány pozitív ugyan ez a márka harmadnap ismét ugyan ez a márka negatív és utána egy másik fajtával ugyan azon a napon este szintén negatív. (patikában vettem nem rémlik a neve) a párom szerint lehetetlen mert nem volt kiszakadva a gumi és ő ebben 100%ig biztos. Ahogy abban is hogy korai lenne a baba mert alig fél éves a kapcsolat! A puffadás nálam is jelen van a hasam aljanal de ez sűrűn előfordul ugyan ilyen mértékben már lassan 1-2 éve. Pénteken tesztelek még egyet reggel és hétfőn irány a doki! Írok majd! És köszönöm a segítséget! A többi tünetet nem észleltem magamon
2015. jan. 28. 16:27
 23/33 A kérdező kommentje:
Tegnap reggel első vizeletbol negatív lett a teszt de még mindig nem jött meg. Szerintetek akkor baba tuti nincs? Hétfőn megyek orvoshoz
2015. jan. 31. 12:49
 24/33 anonim ***** válasza:

Hát a doki mondja meg a tutit, de érdekes, hogy volt pozitív teszted is. Viszont most hogy negatív nem valószínű a terhesség. Elvileg tévesen pozitív nem nagyon szokott lenni, mert a hcg-t mutatja ki, amit a baba termel, de lehet olyan ciszta is ami szintén termel ilyet.

Nem hinném, hogy terhes vagy.

2015. jan. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
5/4 negatív lett az az egy pozitív az meg nagyon halvány és az értékelési időn túl mutatta :( hétfő doki
2015. jan. 31. 23:16
 26/33 anonim ***** válasza:

hát ha értékelési időn túl akkor elvileg nem érvényes, bár fura hogy mégis pozitív.

De nem véletlenül írják rá hogy az eredmény az x percen belül, utána már nem érvényes.

Szerintem ha időn túl lett a pozitív a többi negatív nem hiszem hogy terhes vagy. Lehet kapsz valami gyógyszert ami meghozza. Vagy a stressz miatt nem jön meg, nyugodj meg nem vagy terhes.

2015. febr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Igen nekem is ez fura. Hiszen védekeztünk a többi meg negatív. Furcsa lenne ha mégis terhes lennék. Holnap tesztelek megint.
2015. febr. 1. 14:16
 28/33 A kérdező kommentje:
Viszont egy dolgot észrevettem, dec 28 óta egyre több színtelen szagtalan( mintha víz lenne) "folyasom" van. Lehet, hogy valami egészségügyi dolog miatt késik amihez köze van ennek is?
2015. febr. 1. 14:23
 29/33 anonim ***** válasza:
VAlami hormonális probléma lesz inkább, terhesség alatt amúgy afolyás megnövekedik de inkább fehéres volt nekem.
2015. febr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Én már tényleg nem tudom mi lehet. Ha az utolsó mensitol számolom kedden lenne a 7. Hét. De létezne olyan, hogy ezt nem mutatja ki a teszt? Az a halvány pozitív időn túli volt és inkább szellem csíknak mondták. Azóta meg folyamatosan negatív meg előtte is az volt. Lehet tényleg a hormonok rendetlenkednek
2015. febr. 1. 14:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!