Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Őszintén, miért terjesztitek,...

Őszintén, miért terjesztitek, hogy előváladéktól teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
A pisi kimossa onnan a spermát, kizárt, hogy valaki így legyen terhes. Szerintem a valóság az, hogy az illető nem rántja ki időben, így jön létre a nem kívánt baba. Mindenki ezt fújja itt, de példát senki sem tud.
2015. ápr. 12. 13:48
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
Egy hiteles orvosi oldalon olvastam,hogy akkor lehet az előnedvben spermium,hogyha az illető előtte elélvezett és nem pisilt,ugyanis akkor a hugycső falán maradhatott sperma ami az előnedvvel kijön.Az előnedv és a sperma nem egy helyről jön,szóval ha 2 aktus között pisilsz akkor NEM fog spermiumot tartalmazni,és mielőtt támadnátok nem havertól szedett infó,hanem olvastam 1-2 oldalon.
2015. máj. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Uh! Ne terjesszél már ekkora baromságot! Mutasd már meg azt a baromira hiteles internetes orvosi oldalt kérlek, ahol igazi és hiteles orvos írt ilyet! El ne higgyétek emberek amiket az előbbi válaszoló írt! Inkább valódi és tényleg hiteles nőgyógyászok millióiban bízzatok. Egy valódi orvos ugyanis ilyet soha nem állítana! Az előváladék tartalmaz spermiumot és bizony a megszakításos módszerrel is teherbe lehet esni! Ezt tessék az elmékbe vésni, ne a hülyeséget! Számtalan kérdést tettek már fel itt is ezzel kapcsolatban és lássatok csodát...rengetegen teherbe is estek az előváladéktól! Úgy mondják, egészséges pároknál a megszakításos módszert alkalmazva jó eséllyel 1 éven belül megfogan a baba. Bocsánat, ha kiakadtam, de a mérhetetlen sötétség csak egy dolog, de ha valaki még terjeszti is a butaságot, az már nagyon tud fájni.
2015. máj. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
Aki kockáztatni akar az kockáztasson,én nem bízok semmit a véletlenre.
2015. máj. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
Nem ismétlem el, amit az előttem válaszolók is elmondtak már. Feleslegesnek tartom. Viszont érdekes oldalról olvashattad, ugyanis az előnedv és a sperma EGY HELYRŐL jön!!! Mit gondolsz, az ondó az csak spermából áll. "szárazon"? Hát nem, ugyanis kell valami ami "szállítja". Mert nem kisegerek, v hangyák vagy mit tudom én, akik maguktól elmásznak a petesejtig. A spermiumok az orgazmuskor "szabadulnak fel", ezért qkkor nagyobb mennyiségű, mint "szállító váladék". De előtte a "cuccban" több ez a váladék (ez az előváladék), de ez is tartalmaz(hat) spermiumot, amik előbb "kiszabadultak". Remélem lassan megérted!
2015. júl. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!