Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Őszintén, miért terjesztitek,...

Őszintén, miért terjesztitek, hogy előváladéktól teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
A pisi kimossa onnan a spermát, kizárt, hogy valaki így legyen terhes. Szerintem a valóság az, hogy az illető nem rántja ki időben, így jön létre a nem kívánt baba. Mindenki ezt fújja itt, de példát senki sem tud.
2015. ápr. 12. 13:48
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Kimossa a pisi... ez kemény. Biológia: egyes. Ülj le.
2015. ápr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
79%
Egyébként a megszakítás sem úgy működik, ahogy a filmekben látod, hogy az utolsó pillanatban a pasi kirántja és a nőre élvez, hanem a nő elmegy, abbahagyják, aztán befejezik alternatív módon. Magyarul nem arról van szó, hogy nem veszi ki időben, hanem valóban az előváladékban is vannak spermiumok. De ha szerinted a pisi kimossa, akkor "védekezz" így és jó babázást.
2015. ápr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, mi köze a pisinek a spermához. Úgy értem, az adott helyzetben. Nem tudom összerakni, de tényleg. Szóval adott egy pár, és megy az előjáték és előváladékot termel a szervezete, ami bejut a nőcibe, de előzőleg pisilt, így nincs benne spermba?! vagy mi?! Egyébként meg a sperma a férfiaknál nem olyan, mint a nőknél a petesejt. A nők úgy születnek, hogy megvan az összes petesejtjük, amit életük során "felhasználnak". A férifak spermája viszont folyamatosan termelődik. Az előváladék-nőknél is lehet így nevezni, amit ők termelnek, szintén folyamatosan termelődik. Tehát ha még ki is mosta a pisi a spermiumot a hugycsőből, amikor elkezdte az előjátékot a pasas a nővel, új spermákat kezdett el termelni a fickó....na de a kérdező, ha elmagyarázná, hogy jön a pisi és a sperma össze az adott helyzetben és alátámasztaná, hogy az előváladékban nincs életképes sperma-biztos mélyreható laboratóriumi kutatásokat végzett-akkor esetleg beláthatnánk, hogy igaza van.
2015. ápr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

1.semmi nem mossa ki a spermát.(ha már hülyeséget kérdezel,legalabb amivel alátámasztod ne legyen az!)

2.amennyiben nem lehetne tőle teherbe esni nem hívnák fel mindenhol arra a figyelmet:az aktus előtt húzza fel az óvszert!(ès nem menet közben..)

Attól,hogy te nem hiszed igenis teherbe lehet esni így.

2015. ápr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
5-ös! Szerintem rám emlékszel! Ez meglepett :-). Az ikres :-)
2015. ápr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim válasza:
100%
Lehet a kérdező pisiszexelni akar megszakításos módszerrel. :-)
2015. ápr. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Ez röhejes. Még a kérdést is töröltetném, hogy ne terjedjen a hülyeséged! Ezt még egy 12-13 éves kislánnyal beeteted, de itt felnőtt emberek beszélgetnek! Vagy tanulj többet, vagy maradj csendben, még meghallja valaki, milyen szinten ragadtál le!
2015. ápr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mosná ki a pisi, te szerencsétlen kis h.ü.l.y.e, a pisi a húgycsöveden keresztül távozik, a pasid meg a hüvelyedbe élvez, ez két külön nyílás, két külön lyuk!!


Édes istenem, remélem, te még nem szexelsz.

2015. ápr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
40%
En mar jelentettem a kerdest, de nem foglalkoznak vele.
2015. ápr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Nem bántás,de remélem, te még nem szexelsz kérdező. Ha meg lány vagy, akkor pláne ultragáz a dolog, mert egyáltalán nem ismered a tested. A nőknek a húgycsöve és a hüvelye nem egy és ugyanaz. A pisi nem a hüvelyedből jön. És az előváladék is tartalmaz spermiumot, amitől teherbe is lehet esni. Hidd el, rengeteg nő esett már így teherbe, itt is számtalan ilyen esetről olvashatsz. Orvosok azt szokták mondani, hogy 1 éven belül, rendszeres nem élet mellett a megszakításos módszerrel is egészséges párok gyereket tudnak nemzeni.
2015. ápr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!