Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Őszintén, miért terjesztitek,...

Őszintén, miért terjesztitek, hogy előváladéktól teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
A pisi kimossa onnan a spermát, kizárt, hogy valaki így legyen terhes. Szerintem a valóság az, hogy az illető nem rántja ki időben, így jön létre a nem kívánt baba. Mindenki ezt fújja itt, de példát senki sem tud.
2015. ápr. 12. 13:48
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Meggyőztünk, kérdező?


:)

2015. ápr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
A pasi pisije mossa ki. Nem igaz, hogy nem olvastatok erről. Ugye az előváladék akkor tartalmaz spermát, ha előtte elélvezett. Ha a pasi pisil, az a maradék spermát megöli.
2015. ápr. 12. 22:08
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Uh...egyre nagyobb butaságokat írsz! Ne terjeszd ezt a hülyeséget! Az előváladék akkor is tartalmaz spermiumot, ha még nem élvezett el a férfi. Belinkelnéd, hol olvastál ekkora baromságot? Kíváncsi lennék rá...
2015. ápr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Figyelj, te már sztem bebizonyítottad kellőképpen, h fogalmad sincs a dolgokról, az emberi test működéséről. A szex nemcsak annyi, h tudom, mit hová kell bedugni. Ezért szoktam én szexelő tiniknek javasolni, h ne a haveroktól informálódjanak a témában, mert abból ez lesz. Terjed a butaság. kérdezzenek egy tájékozott felnőttet.


Honnan veszed, h csak akkor vannak benne spermiumok, ha már elélvezett a pasi? Kérem én is a cikket, szeretném látni, honnan szeded ezt a sok butaságot. Meg mi az, h a pisi kimossa? És ha nem pisil utána, mert nem kell neki? :D

2015. ápr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Ráadásul a pisiben is jól eléldegélnek a kis fickók, nem pusztulnak el azonnal.
2015. ápr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Az esélylatolgatásban a kérdezőnek adok igazat magamból kiindulva. De én csak 1 személy vagyok. 10 év megszakításos védekezés mellett, akkor lett babánk, mikor nem volt megszakítás, akkor is 5 hónap kellett hozzá.


Én úgy sejtem, hogy a kérdező arra gondolt, hogy a húgycsőben lévő (pl. előző aktusban történt elélvezéskor ott maradt) spermiumot ha elmegy a pasi wc-re a következő aktus előtt, akkor az kiürül a vizelettel.... DE ez már a következő!

Az első aktusnál jön az előváladék, nem szabályozott módon, és bekerül a nő hüvelyébe, ami tartalmazhat spermát is....


Remélem kedves kérdező, már oszlik a köd! ;)

2015. ápr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Utolsó! Te nagyon szerencsés voltál, de a nők 99%-a meg nem. Ismerősömnek azt mondták, hátrahajló méhe van, nehezen fog teherbe esni, ezért csak megszakításossal voltak együtt. Az első hónapban terhes lett! A másik csaj pedig 7 hónap múlva, mondjuk ők nem is bánták, mert úgy voltak vele, ha jön, akkor oké, de annyira görcsösen nem tervezték.
2015. ápr. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Kedves 27-es! ezért is írtam, hogy én csak 1 vagyok....és ebből nem lehet messzemenő következtetéseket levonni :)
2015. ápr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
"Az esélylatolgatásban a kérdezőnek adok igazat magamból kiindulva." Ez úgy hangzik, pártolod a kérdezőt abban, hogy a hülyeségét hajtsa, mert, hogy te sem lettél terhes. Nem kellene semmilyen szinten sem igazat adni neki, mert még buzdítanátok a sok idetévedő tinit a butaságra.
2015. ápr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 paradicsom31 ***** válasza:

Nem vagy valami tájékozott a szexualitás terén. Itt sokan írják, hogy nem jól gondolod, hinni kéne nekik.


A barátnőm így lett terhes, most van egy 1,5 éves kislánya.


Lehet, hogy ti így "védekeztek", bár ez nem védekezés, és lehet eddig nem volt gáz, de én ajánlanám a gumit (nemcsak terhesség ellen, nemi betegségek ellen is!!), vagy vállald be, ha esetlegesen terhes leszel. De akkor ne sírj itt a gyakorin, hogy terhes vagy, és mit csinálj, hogyan mondd el.


Szerintem keress fel egy nőgyógyászt, ha ennyire foglalkoztat ez a kérdés, majd ő megmondja, hogy is van ez.

De még mindig azt tudom mondani: nagyon nagyon rosszul gondolod a dolgot.

2015. máj. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!