Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy nekem peteérés...

Lehetséges hogy nekem peteéréskor nincs tojásfehérje nyákom?

Figyelt kérdés
Soha életemben nem találkoztam efajta nyákkal. Peteérésem biztos hogy volt előző hónapban is és most is, viszont én akkor általában bő vizes folyást tapasztalok, mintha kb bepisiltem volna. Most viszont nem tudom hogy mi van. Tegnap előtt és tegnap pozitív lett az ovuteszt, tegnap leesett a hőm 36,1-re, és vizes folyásom is volt, viszont mára csak 36,3-ra ment fel a hő, folyás nincs, tök száraz vagyok és az ovu teszt is negatív, de annyira hogy ki sem jött a teszt csík.

2015. júl. 4. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Megvolt az ovu valoszinuleg. A hod majd megy feljebb.

Nalam ugy jott ossze a baba, hogy nem volt tojasfeherjes nyak, csak vizes, az sem sokaig.

2015. júl. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem sincs tojásfehérje szerű nyákom, csak vizes. Ez biztosan egyénenként változó.
2015. júl. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!