Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Junis 16. -án nagyon finomat szerelmeskedtünk. Pár napra rá émelygés, hányinger, hányás, Alhasi fájdalom, Gondoltam pete érésem van csak hát nem szoktam hányni meg szedülni. Na szóval Augusztus 3. -án csináltam egy tesztet ami haloványan de pozitív lett kora délutáni pisiböl! Persze nem hagyott nyugodni este meg ismételtem es negatív be tudtam a HCG-nek gondoltam. A rá következő napokba teszt hadsereget vettem es negatív negatív. Erre Augusztus 07. -én teszteltem megint délutáni pisivel pozitív halványan. Nemtoom jövőhét péntekre kaptam időpontot a dokihoz.

2015. aug. 8. 15:09
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Akkor te is láttod..:)

A teszt neve : PreSense németbe lakok és ez olyan 6euros teszt..:)

2015. aug. 8. 16:47
 12/26 anonim ***** válasza:

Az én tesztem is ilyen halvány volt még nem várt után 4 nappal is.

Jelenleg 8 hetes vagyok :)))

2015. aug. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

De jo:)

De akkor hogy ennyi negatív tesztem van...??

Kezdek elkeseredni nagyon ...!!;(

2015. aug. 8. 17:55
 14/26 anonim ***** válasza:
Szerintem egy másik fajta teszttel tesztelj. Legjobb sztem Clearblue digitális. Drága, de egyszer érdemes beruházni rá. Nekem is ez döntötte el a kérdést, nekem is iszonyat halvány csíkom volt, kb mint neked a 3-ain. De azóta nem voltatok együtt védekezés nélkül? Csak mert sok idõ telt el és ahhoz halvány a csík. Mondjuk lehet a teszt hibája is. Javasolnék egy másik fajtát! Drukkolok azért neked és írd meg h mizu, visszanézek majd ide.
2015. aug. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
A vége lemaradt, viszony a tegnapin elég szépen látszik.Bíztató azért!
2015. aug. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

De folyamatosan védekezés nélkül szerelmeskedünk mert nagyon szeretnénk babát...

Vettem már clearbluet digitalisat Negativ...

Nagyon aranyos vagy/vagytok remélem bábás vagyok...:)

2015. aug. 8. 18:23
 17/26 anonim ***** válasza:
Mikor csináltad a Clearbluet? Ha azóta is volt szex, akkor nagyobb az esélye h pozi, pl én azt hittem h azóta nem volt semmi. :) Na most már én is nagyon izgulok miattad. :)
2015. aug. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

2nappal ezelőtt csináltam és Negativ...

Cuki vagy legalább nem vagyok egyedül:)

Igen azóta is voltunk együtt...védekezés nélkül..:)

De a reggeli első pisi nálam soha semmit nem jelez csak a késő délutáni vagy az esti..!

(Bár nem kérdezted leírtam !!:/)

Csak pozitívan mindig minden esetbe...:)

2015. aug. 8. 18:42
 19/26 A kérdező kommentje:
Megint teszteltem Negativ...AAAA nem hiszem el
2015. aug. 8. 19:44
 20/26 anonim ***** válasza:

Na tudod mit?Két napig ne nézz a tesztek közelébe se!!!! Hétfõ reggel csinálj egyet, ha addig nem jön meg. Ha terhes vagy, kell idõ a HCG-nek is h duplázódjon.

Amúgy nekem is a reggeli lett kétesélyes a délutáni meg egyértelmū pozitív. Találjatok ki valami programot holnapra, h ne kattogj ezen. Esetleg ha a párod tudja h tesztelgetsz, akkor mondd meg neki, h csapjon a kezedre ha megint elõveszed! :) Hétfõn visszanézek, addig akkor felejtsd el a tesztelgetést!

2015. aug. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!