Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs tesztben kérek...

Mandiga kérdése:

Ovulációs tesztben kérek segítséget mert már semmit nem értek?

Figyelt kérdés

3 hónapja használom az ovulációs tesztet, de ilyen még nem volt. Örültem, hogy elérte a pozitív szintet. Ma első pisiből viszont elöbb megjelent a tesztcsík mint a kontrollcsík, eddig mindig várnom kellett 2-3 percet vagy többet is. Van görbém is, igaz nemrég vezetem, de már semmit nem értek. Lehet hogy valami bajom van? Vékony testalkatú vagyok, vannak már gyermekeim, soha nem volt semmi bajom.

Ezek a régebbiek:

[link]

Ez a mai:

[link]


[link]



2015. okt. 29. 11:35
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:

Szia. 6os vagyok.(Niki)

Biztos,hogy ez negatív? Én mintha látnám a 2csíkot. Vagy rosszul látom? Azért tedd fel a reggeli tesztet is. Izgulok,és nagyon szurkolok.

Niki

2015. nov. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:

Szia Niki.

Annyira aranyos vagy, hogy így szurkolsz, nagyon jólesik.

Sajnos negatív, az ovuteszt meg erős pozitív. Csak tudnám mi a fene történik velem.


Képek:


[link]


[link]

2015. nov. 11. 09:28
 23/54 anonim ***** válasza:
Nem bezavarni akarlak, de az a terhessegi teszt, amit eloszor linkeltel, az halvany pozitiv. Azon van egy halvany masodik vonal. Azota nem csinaltal ujat?
2015. nov. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:

Azóta nem csináltam Facelle tesztet csak one step 10-est, vaterásat, az negatív, habár sokan mondják, hogy nem mutat semmit. Ma vettem x-epil tesztet, reggel megcsinálom.

Őszintén megmondom, nem tudom mire gondoljak már, nem reménykedek babában, csak nem tudom mi van velem. 11 napja késik. :(

2015. nov. 17. 16:35
 25/54 A kérdező kommentje:

De cvsináltam 15-én. Viszont szerintem csak szellemcsík. Nem erősödik. Csak tudnám miért nem jön meg. Voltam dokinál pénteken, azt mondta, ha nem jön meg, egy hét múlva menjek vissza, úgyhogy pénteken megyek ha addig nincs semmi.


Itt a fotó 15-én csináltam:


[link]

2015. nov. 17. 16:51
 26/54 anonim ***** válasza:

En ezen is latom. Es szerintem szine is van, en nem szellemcsikra gondolnek...

Nem one step, de hasonlo ebeyrol rendelt papircsikos teszttel en is jartam ugy, hogy semmit nem mutatott reggel, de clearblue plus viszont delutan halvany pozitiv lett. En akkor meg a nem vart mensi elott voltam.

A nem vart napjan a clearblue egyertelmu eros pozitiv volt, ra ket nappal a netes olcso teszt meg mindig nagyon halvany volt, alig lathato.

En akkor hagytam abba a tesztelest is, meg az olcso teszt vasarlast is.


Sajnos elment a baba, lassan ujra probalkozunk, de en megfogadtam, hogy csak ket clearblue-t fogok venni, massal nem tesztelek, meg tobbszor sem.


Drukkolok!

2015. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:

Szerintem igazad van, én is kezdek kételkedni az ocsó tesztekben. Amiket csináltam az facelle, az összesen ott van ez a halvány csík. X-epilt vettem, de én abban sem bízom annyira. A héten veszek Facelle tesztet, meg körbenézek milyent lehet még kapni.


Köszönöm a biztatást. Bárcsak baba lenne. 6-án kellett volna megjönnie, az is lehet késöbb volt az ovum? Nem tudom mire gondoljak, remélem nem ciszta.


Téged meg nagyon sajnállak, hogy elment a baba, ez nagyon rossz. Remélem nemsokára pozit tesztelsz. Én is Drukkolok neked. :)

2015. nov. 17. 18:11
 28/54 anonim ***** válasza:

Remelem, hogy baba miatt pozitiv a teszted. Elkepzelheto, hogy kesobb volt ovud, sok nonel elofordul, en mondjuk azok koze tartozom, akiknek orat lehet allitani a periodusahoz, az ovut is erezni szoktam.

Hallottam mar, hogy ciszta miatt is lehet pozitiv a teszt, de gyakorlatban meg nem talalkoztam ilyesmivel, itt is inkabb csak irni ezoktak hogy elofordulhat.


Nezd meg a tesztet ma, ha pozitiv, akkor mehetsz lassan dokihoz. Nekem anno ket het hettel a nemvart utan mar latszott a petezsak es pulzalt a szivcso, de nalad is latni lehet mar ezy jo uh geppel, hogy van-e terhessegi jel, de a ciszta is latszodna, ha az lenne.


Koszonom szepen a jo kivansagokat. Sajnos nalunk igy alakult, mar kezdem elfogadni es bizom benne, hogy maskor ilyen nem lesz.

De az biztos, hogy en is igyekszem hamar tesztelni es orvoshoz menni minel hamarabb, mert most megprobaljuk a progreszteron potlast, valoszinuleg ez okozta a bajt.

2015. nov. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Niki vagyok(6-os). Én ezen a 15.én készült teszten is látom azt a második csíkot. Nekem a netes (one step) hcg tesztek nem váltak be. Nem mutattak semmit, közben a facelle, és az xepil mutatta a pozit. Ha úgyis meglátogatod a dokit pénteken, kérd meg, hogy csináljon UH-ot.Elég régen késik már. Egyébként érzel valamit?

2015. nov. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 A kérdező kommentje:
Az lesz, pénteken megkérem, mert ez így nem normális. Sokan panaszkodnak az olcsó tesztekre, hogy semmit nem mutat. Sokszor szúr a hasam alja, tegnap például nagyon fájt, alig tudtam megmozdulni. Nem tudom mitől. Sokszor van megjön érzésem, és néha olyan, mintha tényleg folyna belőlem valami, de semmi. Ez mind lehet a késéstől van. Félek nehogy cisztám legyen. Nem tudom már mire gondoljak.
2015. nov. 18. 17:00
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!