Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs tesztben kérek...

Mandiga kérdése:

Ovulációs tesztben kérek segítséget mert már semmit nem értek?

Figyelt kérdés

3 hónapja használom az ovulációs tesztet, de ilyen még nem volt. Örültem, hogy elérte a pozitív szintet. Ma első pisiből viszont elöbb megjelent a tesztcsík mint a kontrollcsík, eddig mindig várnom kellett 2-3 percet vagy többet is. Van görbém is, igaz nemrég vezetem, de már semmit nem értek. Lehet hogy valami bajom van? Vékony testalkatú vagyok, vannak már gyermekeim, soha nem volt semmi bajom.

Ezek a régebbiek:

[link]

Ez a mai:

[link]


[link]



2015. okt. 29. 11:35
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:

Nagyon szurkolok,hogy baba miatt legyen. Kérlek mindenképp írd meg mi volt a dokinál.

Niki

2015. nov. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy szorítasz. Mindenképp megírom, bármi legyen is az. Picit félek. :(
2015. nov. 18. 19:28
 33/54 A kérdező kommentje:

Mai tesztem, szerintem ez is egy nagy negatív. És még mindig nem jött meg. Holnap doki.


[link]

2015. nov. 19. 19:48
 34/54 anonim ***** válasza:

Ezen is látom a második csíkot,igaz nagyon halványan,de látom. Nagyon kíváncsi vagyol mit gondol a dokid.

Niki

2015. nov. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
En is kivancsi vagyok, hogy mit mond a doki.
2015. nov. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál, viszont okosabb nem lettem. Majdnem úgy jött ki, hogy mi a francért mentem ilyennel oda. Sztk.

Baba nincs az biztos. A leleten ennyi áll:


TVS:norm, uterus antefl., endometrium 5 mm. M.k.o. ép ov.


Két hete késik. Megkérdeztem, akkor most ha nem jön meg mit csináljak? A válasz annyi volt, hogy meg fog jönni.


Szerintetek? Komolyan mondom, teljesen hülyén éreztem magam. Azt hittem ez természetes, hogy az ember ilyennel is dokihoz megy. De úgy látszik nem az.

Vettem cickafark teát. Hátha segít valamit. :(

2015. nov. 20. 17:00
 37/54 anonim ***** válasza:

Nem értem.

1, miért látni második csíkot,ha nincs baba.

2, 5mm-es endom.-al hogy jönne meg. Én úgy tudom,hogy ez kevés,bár orvos nem vagyok.

Nem tudsz elmenni másik orvoshoz? Mert elég furi doki.

2015. nov. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
Ja,Niki voltam
2015. nov. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 A kérdező kommentje:

Nekem is fura. Jövő héten elmegyek másik dokihoz.

Milyen vastag nyálkahártyával jön meg? Azt tudod? Ezek szerint mostanába ne is várjam? Bedilizek.

2015. nov. 20. 18:54
 40/54 A kérdező kommentje:

A görbémet sem értem már:


[link]

2015. nov. 20. 18:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!