Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vélemény? Esti két órás pisi...

Vélemény? Esti két órás pisi tartás 10 es Walentin pipacsos teszt. Sztem 8 cn -on történt ha az amire gondolok

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2015. dec. 1. 20:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Látom a halvány csíkot.Ovu után ez most hányadik napod? Mert ha a görbe szerinti akkor tényleg nagyon hamar kimutatta.Én most vagyok ovu.utáni 9.napon,a melleim ovu óta fájnak,de még nem merek tesztelni, mert a múlt hónap nekem is nagy csalódás volt.Szorítok neked!:)
2015. dec. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
sztem az ovut ha csak a hőt nézzük jó helyre húzta de én azt gyanítom ha a diagrammot megnézed....a 8 cn-on lévő együttlétből lehetett és a hőemelkedés már a beágyazódástól lehet egyébként tegnap este a 9 nap lenne.....
2015. dec. 2. 08:04
 13/29 anonim ***** válasza:
Akkor majdnem egyidőben volt ovunk.:) Itt az én görbém: [link] Az a baj,hogy én már a tűkön ülök, annyira tesztelnék,be is vagyok tárazva tesztekböl,de nem merek.Már hónapok óta csak csalódok.
2015. dec. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
ez egy 10 es érzékenységű walentin teszt pipacsok vannak rajta.....:)
2015. dec. 2. 09:02
 15/29 A kérdező kommentje:
szép görbe baba gyanús :)
2015. dec. 2. 09:03
 16/29 anonim ***** válasza:
Hol lehet ilyen tesztet kapni.Nekem is van 2 10-es érzékenységű netes tesztem,az egyik kazettás a másik vizeletsugaras,de nem tudom mennyire megbízhatóak.Erről a walentin tesztről jót olvastam.Azt írják viszonylag hamar jelez és nem ad tévesen pozitív eredményt.
2015. dec. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 mandiga ***** válasza:

Nem igazán találni ezt a tesztet.


Itt egy link, nézd meg. Alul lesz, itt sok van.


[link]

2015. dec. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! Megtaláltam.:) Csak azt hittem lehet valahol gyógyszertárba vagy valamelyik drogéria üzletbe kapni.
2015. dec. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
szia ! Én gyógyszertárban vettem :)
2015. dec. 2. 18:27
 20/29 anonim ***** válasza:
Köszi, akkor megnézem majd ott.Te mikor tesztelsz megint? Nálam nagy a kísértés, de próbálok még kicsit várni.
2015. dec. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!