Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Védekezés mellett terhes...

Védekezés mellett terhes lehetek, ha csináltam tesztet és pozitív lett? Most hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Többször is együtt voltunk a barátommal, védekeztünk és nem szakadt ki egyszer se. 2 hete késett a menzeszem, fájdalmat éreztem a melleimben, folyamatosan fáradt vagyok. Ezért csináltam tesztet és pozitív lett. A biztonság kedvéért holnap veszek még egyet. Honnan tudhatom, hogy hányadik hétnél járok? Védekezés mellett megtörténhet ez? 17 éves vagyok, a barátom 19. Mindketten tanulunk még, nem tudjuk vállalni a babát. A szüleim azt hiszik, hogy az ő ''pici lányuk'' még érintetlen. Nem mondhatom el nekik. El tudjuk intézni csendben a barátommal?

Légyszi segítsetek, most hogyan tovább?



2016. ápr. 17. 22:21
1 2 3 4 5
 11/48 Bella169 ***** válasza:
77%

Akkor kb február 28-án kezdődött a vérzésed. (A vérzés első napja számít nem az utolsó.

Akkor ma már 7 hetes terhes vagy. Eszerint május 22-ére már a 12. hetet töltöd. De legkésőbb május 27-ére betöltöd a 12.hetet ha figyelembe vesszük azt hogy az átlagnál hosszabb a ciklusod.

Kizártnak tartom, hogy a szüleid nélkül eltudnád intézni az abortuszt.

Ha mondjuk május első napjaiban be is töltöd a 18-at amikor már nem kell szülői beleegyezés, még akkor is ott van, hogy 2 szer meg kell jelenni a gyámügynél, be kell fizetni kb 30 ezer forintot, és mivel még nem szültél előző nap be kell feküdni a kórházba, hogy tágítót tegyenek fel. Arról nem is beszélve hogy a műtét napján az altatás miatt csak kísérővel engednek haza.

Szerintem ha voltál nőgyógyásznál és tényleg terhes vagy (minél elöbb menj), akkor azonnal állj a szüleid elé. Ha mérgesek is lesznek segíteni fognak.

2016. ápr. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
65%
Hát így oké, csak felesleges az a kérdés, hogy védekezés mellett lehet-e ilyen :D
2016. ápr. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
71%

Na jó,most komolyan!!

Ne akard már bemesélni,hogy te felhúzott gumival,ami nem sérült estél teherbe...

Tudod ez kb.olyan mint mikor a 3 éves gyerekem azt bizonygatta,hogy a dolgok egyszer csak maguktól összetörnek...

Szóval?? Vagy nem volt a pasidon gumi,vagy nem tőle vagy terhes!

2016. ápr. 18. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
89%
Ha a bugattyúhoz nagylány vagy, akkor legyél ahhoz is, hogy aki etet itat iskoláz stb odaállsz és őszintén elmondod. Ha a pasidnak van töke felcsinálni, legyen ahhoz is, hogy melletted lesz a szüleid előtt is! Ennyi. Nem kell bonyolítani. Ez van.
2016. ápr. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
58%

:( eluntezni....

Mas meg foggal korommel akarja, hogy megmaradjon...



Ha eleg felnott voltal a szexhez most legy AZ a felelossegvallalashoz is...

2016. ápr. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
69%
utolsó, jajj ezt hogy gondolod? A kamaszokra más normák vonatkoznak, hisz tudod, mindenhez felnőttek amit ők akarnak, és semmihez amit nem... De arra én is kíváncsi vagyok, normális óvszer használat mellett hogyan estél teherbe. Hacsak a gyerek nem maga Houdini lesz, mert akkor megértem.
2016. ápr. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
45%
Itt is csak a szapulàs megy én is ismerek olyat aki gumi mellett lett terhes de ha nem is így lenne szerintem fölöslegesen okítjàtok megtörtént màr nem mind1 nem voltunk ott nem tudhatjuk..De a lényeg hogy orvos minél elõbb aztàn ha nehéz is de oda kell àllnotok a szüleid elé muszàj tudniuk..Amúgy tudnak a baràtodròl?
2016. ápr. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
71%

" én is ismerek olyat aki gumi mellett lett terhes"


Én is gumi mellett lettem terhes!!! A gumi az éjjeli szekrényen maradt,mi meg mellette csináltuk...így tartom elképzelhetőnek a "gumi mellett lettem terhes" dumát!

Legalább magának ne hazudjon ilyenkor már!!!

2016. ápr. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
90%

A terhesség létrejött, most már nem teljesen mindegy, hogy milyen körülmények között? Miért rugóztok ezen?


Kérdező, május hányadikán van a születésnapod?

2016. ápr. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
69%
Akkor se a kérdéssel vagytok elfoglalva :D Csak akkor nem tudom minek írtok ettõl nem lesz okosabb :D Igen képzeld ismerek és imàdja a gyerekét..De osszàtok nyugodtan..Én elitélem az abortuszt fõleg hogy 14hetes kismama vagyok de nem azért tette fel a kérdést hogy most mindenki tàmadja..na mind1.. sziasztok!
2016. ápr. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!