Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Védekezés mellett terhes...

Védekezés mellett terhes lehetek, ha csináltam tesztet és pozitív lett? Most hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Többször is együtt voltunk a barátommal, védekeztünk és nem szakadt ki egyszer se. 2 hete késett a menzeszem, fájdalmat éreztem a melleimben, folyamatosan fáradt vagyok. Ezért csináltam tesztet és pozitív lett. A biztonság kedvéért holnap veszek még egyet. Honnan tudhatom, hogy hányadik hétnél járok? Védekezés mellett megtörténhet ez? 17 éves vagyok, a barátom 19. Mindketten tanulunk még, nem tudjuk vállalni a babát. A szüleim azt hiszik, hogy az ő ''pici lányuk'' még érintetlen. Nem mondhatom el nekik. El tudjuk intézni csendben a barátommal?

Légyszi segítsetek, most hogyan tovább?



2016. ápr. 17. 22:21
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
43%
Igen utolsó, 30 alatt egy pillanat teherbe esni, ha nem megfelelő módon használjuk a fogamzásgátlót. Én még harminc alatt vagyok, intenzív nemi élettel, és mégse estem teherbe egyszer sem, pedig használtam már óvszert, pesszáriumot és tablettát is. Csakhogy már felvilágosító órán elmondják hogy az óvszert használat után ellenőrizni kell, és a tablettát is mindig közel azonos időben kell bevenni, hányás, hasmenés esetén kiegészítő védekezést kell használni. Én ezeket mindig betartottam, és a közel 13 évnyi nemi élet alatt egyszer se lettem terhes. Bezzeg mikor akartam, szinte rögtön.
2016. ápr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
23%
Érdekes, én mindig rendeltetésszerűen szedem a gyógyszert, nem lettem terhes. Anyám is 20 évig szedett fogamzásgátlót, szintén úgy, ahogy kell, és ő sem lett az. Valahogy nehéz elhinni, hogy aki rendesen szedi terhes lesz mellette.
2016. ápr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim válasza:
80%

Szerintem hagyjuk már szegény lány kioktatását! Könnyen beszél mindenki, aki védekezik és nem lett még terhes.. De mit értek azzal ha támadjátok?? Szegény teljesen kétségbe van esve amit én teljesen megértek szóval szerintem nagyon nem hiányzik neki az, hogy itt, ahol valószínűleg egy támaszt várt, támadják.

Én nekem eszem ágában sincs téged támadni kedves kérdező, sőt, nagyon is érdekel, hogy mi a helyzet veled?! Ha gondolod akár privátban is meghallgatlak ha szeretnél mesélni. Kitartás!!

2016. ápr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
22%
Azért oktatjuk ki, mert normális gumihasználat mellett egyszerűen nem eshet teherbe valaki, ugyanis a gumi anyagán nem férnek át a spermiumok! Ha szakadt, azt meg vagy észre lehet venni, vagy ha nagyon nem, akkor ellenőrizni kell a végén. Ezt jelenti a normális használat. Ha valaki elég nagylány a du*áshoz, a következményekhez is legyen. Ennyi.
2016. ápr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim válasza:
43%

Lehet, hogy arra a gyerekre is kellene gondolni! Mert az oké, hogy vállalja a felelősséget azért ami bekövetkezik de nem biztos, hogy minden esetben az a legjobb ha megszüli a gyereket.

Persze én nem vagyok abortusz párti, sőt!!! De azt hiszem, hogy vannak olyan esetek amikor sajnos ez a jobb megoldás. Hangsúlyozom még egyszer, nem azt mondom és nem arra bátorítom, hogy vetesse el a babát!!!!!

De majd ezt ők megbeszélik a családdal és kiderül, hogy végül tudják vállalni vagy sem.

2016. ápr. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottatok rola ,hogy par honapja egy csomo durex gumit visszahivattak, mert hibasak voltak?? Volt aki perelt is.. es nyert.
2016. ápr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Kérdező hova tűntél?
2016. ápr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Szia kèrdezö mi lett azota veletek?
2017. jan. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!