Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Védekezés mellett terhes...

Védekezés mellett terhes lehetek, ha csináltam tesztet és pozitív lett? Most hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Többször is együtt voltunk a barátommal, védekeztünk és nem szakadt ki egyszer se. 2 hete késett a menzeszem, fájdalmat éreztem a melleimben, folyamatosan fáradt vagyok. Ezért csináltam tesztet és pozitív lett. A biztonság kedvéért holnap veszek még egyet. Honnan tudhatom, hogy hányadik hétnél járok? Védekezés mellett megtörténhet ez? 17 éves vagyok, a barátom 19. Mindketten tanulunk még, nem tudjuk vállalni a babát. A szüleim azt hiszik, hogy az ő ''pici lányuk'' még érintetlen. Nem mondhatom el nekik. El tudjuk intézni csendben a barátommal?

Légyszi segítsetek, most hogyan tovább?



2016. ápr. 17. 22:21
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
68%

Nem értem miért kell így vádolni a kérdezőt!

2gyereket szeretünk volna,meg is lettek.De januárba nem jött meg és nem gondoltam volna hogy terhes lehetek, mivel gumi nélkül nem voltunk együtt és lám nekünk sem szakadt ki még is elmentem a dokihoz(nem csináltam tesztet, mert kizártnak tartottam a terhességem), közölte velem a hírt hogy terhes vagyok!Szóval lehet terhes,az óvszer sem 100%-ban nyújt védetséget.Ezt mondta a dokim is.Most 19 hetes vagyok a harmadik gyerekkel.


Kérdező!kb.6-7 hetes lehetsz.A barátod sem szeretné megtartani?DE a szüleidnek minden féle képpen szólj,kapsz egy alapos fejmosást ,de utána ugy is segíteni fognak, ha a barátod meg szeret akkor ott lesz melletted.Minél előbb kezdj bele, mert ha nem tartod meg akkor kifutsz az időből.

2016. ápr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
83%
Megcsináltad a tesztet?
2016. ápr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:

Szerintetek nekem hiányzott ez és direkt estem teherbe? Az első perctől fogva rendesen használtuk és mindig figyeltünk rá. Én is csak azt tudom elképzelni, hogy már gyárilag volt rajta egy pici lyuk ami aztán szivárgott. De remélem majd veletek is megtörténik és elhihetitek, hogy szar.


A második teszt is pozitív és holnap megyek nőgyógyászhoz.

2016. ápr. 18. 20:58
 34/48 anonim ***** válasza:
48%
Szüleidnek elmondtad már?
2016. ápr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:
Még nem:/
2016. ápr. 18. 21:47
 36/48 anonim ***** válasza:
74%

Szia! Én ugy gondolom, h a szüléshez és gyerekhez nem csak az kell, ahogy itt páran szapulnak, h szexelni legyen esze valakinek... Ezt sztem azok tudják csak igazán, akiknek van gyerekük.

En 16 évesen kezdtem. Gyógyszerrel, de ha mellette terhes lettem volna biztosan elvetetem m nem tudtam volna felnevelni. Sztem kérdező ha atgondoltad és így lenne számotokra jo, akkor inkabb vetesd el minthogy szenvedjetek esetleg ketten. (Sztem sincs szaz százalékos védekezés.)

2016. ápr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
73%

Sajnálom, ami veled, veletek történt. Sajnos lehet jól, helyesen használt fogamzásgátló mellett is terhes valaki, erről is regél a pearl index. Az egyetlen tuti fogamzásgátló módszer az, ha valaki nem szexel, még a petevezető művi elzárása után is van egy minimális esély rá, hogy összejöjjön a baba. :(


Holnap ha túl vagy a nőgyógyászon, állj elő a farbával. Annál rosszabb, minél tovább vársz (vártok).

2016. ápr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
16%
Kérdező, és arra nem gondoltál, hogy óvszeres használat után ellenőrizni kell az óvszert? Hisz a csapból is ez folyik. Ez a ti hibátok. Ha ellenőrzitek, ahogy kell, akkor megelőzhetted volna
2016. ápr. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
63%

Kedves Kérdező!


Hagyd figyelmen kívül ezt a sok buta varjút! Igen, létezhet óvszer használata mellett teherbeesés, benne van a pakliban, veletek most ez megtörtént.

Viszont el kell mondjátok a szüleiteknek, hogy minél hamarabb lépni tudjatok. Nem jó a végsőkig halogatni a döntést, és ezt úgysem fogod tudni eltitkolni és nem is szabad.

A szüleid segíteni fognak akkor is, ha nem lesznek túl boldogok!

2016. ápr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
70%

Tok felesleges tamadni szegenyt, megtortent, megesik, fiatal korban extra termekeny az ember. en is teherbe estem 19 evesen fogamzasgatlo mellett. (termeszetesen nem tartottam meg, csak a kovetkezot, 24 evesen, de az mar tervezett volt) szoval harminc ev alatt egy pillanat alatt teherbe lehet esni. kerdezo, beszelj szuleiddel, nem tudod meguszni a dolgot, eloszor mergesek lesznek de aztan segitenek. jobb ezen tulesni minel elobb! ne huzd az idot. egyebkent nem egy hosszu folyamat, maga a procedura beleertve orvost, vedonot, csalad vedelmist, abortuszt, elintezheto egy het alatt, max masfel.

ha 18 lennel legalabb akkor nem kene beavatni a szuleidet, de igy sajnos muszaj.

2016. ápr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!