Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Védekezés mellett terhes...

Védekezés mellett terhes lehetek, ha csináltam tesztet és pozitív lett? Most hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Többször is együtt voltunk a barátommal, védekeztünk és nem szakadt ki egyszer se. 2 hete késett a menzeszem, fájdalmat éreztem a melleimben, folyamatosan fáradt vagyok. Ezért csináltam tesztet és pozitív lett. A biztonság kedvéért holnap veszek még egyet. Honnan tudhatom, hogy hányadik hétnél járok? Védekezés mellett megtörténhet ez? 17 éves vagyok, a barátom 19. Mindketten tanulunk még, nem tudjuk vállalni a babát. A szüleim azt hiszik, hogy az ő ''pici lányuk'' még érintetlen. Nem mondhatom el nekik. El tudjuk intézni csendben a barátommal?

Légyszi segítsetek, most hogyan tovább?



2016. ápr. 17. 22:21
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
66%

Jaj,befejezhetnétek már a kérdező valagának nyalását!

Senki nem támadta,csak mint felnőtt emberek,akik nyilván használtak már gumit,és érdekes módon nem lettek terhesek,nem értjük,hogy nála ez,hogy a pit,sába történt meg,rendes használat mellett??

2016. ápr. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
79%
És ha mégis kiszakadt csak nem vettétek észre?Arra viszont nagyobb az esély
2016. ápr. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
100%
Na a második teszt is pozitív lett?
2016. ápr. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
58%

ez már engem is érdekel :D

Ja amúgy gratula a gyerekhez.

2016. ápr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
60%
Mi a helyzet veled?Csináltál második tesztet?
2016. ápr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
23%

Figyelj,ha igy alakult,minimum 6hetes a babad! Kepes lennel megolni ot? Ilyenkor mar 4-5milimeter nagysagu,ki van alakulva a testforma,agya,gerincvelo,es a kicsi szive is felismerhetove valik mar ilyenkor! Ha mar ennyire felelotlenek voltatok (mert en keptelensegnek erzem,h teherbe ess vedekezes mellett,ha nem szakadt ki,szerintem max inkabb csak nem vettetek eszre,h kiszakadt) szoval akkor mostmar legye ahhoz is felnott,hogy ha felnevelni nem is akarjatok,legalabb szuld meg,mert nagyon sokan vannak olyanok akik szeretnenek babat,de nem lehet nekik,igy orokbe fogagnak! Ha elveteted,lehet,h valami gond adodik es tobbet nem is lehet majd kisbabad soha! Inkabb akkor szuld meg es add oda olyannak aki csak almodni tud egy kisbabarol,de nem adatik meg!!!! Aztan ird meg,h mit szoltak a szuleid es mire jutottatok!

Ugyanis ha azt a babat elvezetet,o mar erez! Erzi a fajdalmat es tudod mi tortenik egy abortuszon a babaddal? Jobb ha nem tudod meg!

2016. ápr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
62%
26-os, azért ne terjessz hülyeségeket. Régen igen, úgy volt, hogy sok nőnek nem lehetett abortusz után gyereke, de ez ma már nem így van. És belegondoltál, hogy mivel járna egy 17 éves lánynak a terhesség? Még iskolába jár! Abba kéne hagynia a gimit, és kiesne a suliból. Arról nem is beszélve, hogy nem ismered a családi hátterét, lehet, hogy kitagadnák, és az utcára kerülne, de az a minimum, hogy kiközösítenék az iskolában, ha terhesen járna be. És az örökbe adás sem olyan könnyű, mint ahogyan azt te beállítod. Akár védekeztek, akár nem, nem a kérdező felelőssége a meddő pároknak gyereket szülni.
2016. ápr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
36%
nem, neki normálisan védekezni lett volna felelőssége. De persze, tudjuk, itt gyakorin mindenki megfelelő védekezés mellett lesz terhes.
2016. ápr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim válasza:
61%
Gondold át nagyon, mivel jár az abortusz, és mivel jár a szülés és örökbeadás illetve a megtartás. Szerintem inkább üljetek le megbeszélni a dolgokat a barátoddal! Pro és kontra érveket is soroljatok fel, majd ugyan ezt a beszélgetést a szüleiddel is ejtsd meg!
2016. ápr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!