Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni július végéig!? Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Itt a folytatás! Minden régi és új tagot sok szeretettel várunk! Izguljunk együtt és legyünk megint egy nagyon jó kis csapat!

(Átvettem a stafétát, de remélem nem sokáig ☺ ) Gigi



2016. jún. 30. 22:01
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
 231/292 anonim ***** válasza:
100%

"V" ,Tünde gratulálok!

Cukibaba nagyon sajnálom.

Nekem mèg nem jött meg ,de szerintem meg fog. Van egy olyan èrzèsem,meg a mai teszteim negatívak lettek. Igaz mèg csak a 9. vagy 10. dpo-n vagyok,elèg korán teszteltem,pedig azt mondtam nem fogok. Deháát nem bírtam ki. A hőm mèg magas,dehát ez mèg csak 27.ciklusnapom,sajnos mèg leeshet.Meglátjuk,pár nap ès kiderül. M.

2016. júl. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 232/292 anonim ***** válasza:
100%

M, láttad az én hőgörbém, nekem is leesett a 28-29-ik ciklus napomon 36,5re. Én is azt mondtam, h. na megint nem jött össze. Erre ma a 33. ciklus napomon felsyökött 36,9re :-) Ugyh. nem lehetetlen.

"V"

2016. júl. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 233/292 anonim ***** válasza:
100%

Hát jó is lenne kedves "V".

Meglátjuk,pár nap és kiderül. 😊

2016. júl. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 234/292 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
Most már sok a pozi, ne töltsük a táblázatot? Jó lenne egyben látni hogy kikért izgulunk még, akar új ciklus, akár régi:)
2016. júl. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 235/292 anonim ***** válasza:
100%

"Pimaszulsuttogó" nekem a gyömbéres citromos viz segíteni szokot mikor émelygem. Általában reggeltől kora délutánig szokott tartani. Étvágyam nekem se nagyon van, épp azt eszem amit megkivánok, csak sajnos nagyon kevés olyan van. Igy már pár napja hideg leveseket eszem. Valahogy le kell gyúrni :( remélem hamar elmulik most már. (lassan egy hónapja tart) Próbáld ki a citromos vizet, remelem beválik.


Levendulla

2016. júl. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 236/292 anonim ***** válasza:
100%
"K" val mi a helyzett vajon? Nagyon eltűnt már egy ideje. "Gigi" veled mi a helyzet? Levendulla
2016. júl. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 237/292 A kérdező kommentje:

Sziasztok lányok! nehari, hogy eltűntem, de elég sűrűek a napjaim, mivel lázasan intézkedünk az esküvőnk miatt, és elég sok az intézni való, így néha néha beleolvastam itt, de nem tudtam írni :) Levendulla te hogy vagy? Hogy bírod a pocakos létet? :)

Csajok, nem foglak most sorolni titeket, mert örömmel tölt el, hogy ilyen sokan lettek a pozi tesztesek :) úgy néz ki a hónap vége még okoz meglepetéseket :) Gratulálok mindnyájatóknak, és nagyon boldogságos babavárást kívánok :) Persze minden részletről értesítsetek minket, hogy hogy alakultok ti és a pici csodáitok :)

én elvileg 21re nem várom, de mivel késobb volt ovu, így inkább 24-ére, viszont nem érzem hogy bármi is változott volna :) Hát ha nem most, legközelebb probálkozunk újbol :)

2016. júl. 20. 17:27
 238/292 Pimaszulsuttogó ***** válasza:

Köszönöm Levendulla, meg fogom próbálni.


Most már 3 napja felmegy a hőm esténként 37,7-37,8-ra és ilyenkor lázasnak érzem magam, de az émelygés és mellfájdalom van csak semmi egyéb. Bízom benne hogy a hőm is visszamegy normálisra majd:)

2016. júl. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 239/292 anonim ***** válasza:

Mivel biztosra akartam menni, igy 1 másik falyta tesztet is csináltam, 1 drágább falytát, nem csak amit a vaterán lehet venni, és az is pozitiv, ime a kép :-)


[link]


"V"

2016. júl. 21. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 240/292 anonim ***** válasza:

Még 1 informácio, van ez a maybe baby minimikroszkopom, és képzeljétek tiszta páfrányos a kép, tehát ez is olyan mint az ovuteszt ahogyan jostesztként is működhet.

"V"

2016. júl. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!