Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni július végéig!? Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Itt a folytatás! Minden régi és új tagot sok szeretettel várunk! Izguljunk együtt és legyünk megint egy nagyon jó kis csapat!

(Átvettem a stafétát, de remélem nem sokáig ☺ ) Gigi



2016. jún. 30. 22:01
 241/292 anonim ***** válasza:
100%

Mégegyszer gratula "V". 😊Volt valami tüneted ???

Én ma nagyon rosszul vagyok ,nem tudtam reggelizni,pedig mindig szoktam.Szédülök és hőhullámaim vannak. De lehet csak az időjárás szórakozik velem. A hőm még ma sem esett le,ma vagyok a 10. vagy 11.dpo-n és 28.ciklusnapon.Kíváncsi vagyok. Jó kis szülinapi ajándék lenne egy pozi teszt.Augusztus 11.-én lesz.De jó lenne.😊😊

2016. júl. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 242/292 anonim ***** válasza:
100%

Semmi tünetem nem volt, csak h. felment a hőm. Szerintem a tünetek majd csak most jönnek. mivel 2-3 napja kellett volna h. megjöjjön, tesztet azért csináltam szerdán mert felment e hőm, amugy csak ma teszteltem volna, mivel h. késik. Visyont tegnap és ma egész nap mintha belső lázam lenne, meleg az arcom. És 1 picit gyöngének érzem magam. És nincs 1 pattanássom se. A ciklus.hun irtam mindig mikor jelenik meg az első pattanás (peteérés után) igy menzisz előtt meg már 3 is kijött. és 1 héttel eyelőtt szerdán volt 1 ici pici vérzés, azt is hittem h. meg is fog jönni, de azóta semmmi. Teljesen ellazultam a nyaraláson, abban a tudatban voltam, h. nem sikerült és nem nézegettema tüneteket, mert hát nem is jutott eszembe és mert nem is volt.

"V"

2016. júl. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 243/292 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
100%

Szia V,


En is sokszor lázasnak érzem magam. Nekem az émelygés nehezen viselhető. Remélem te megúszod:) pihenj amennyit lehet, én is sokszor vagyok fáradt, de örüljünk neki:)

2016. júl. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 244/292 anonim ***** válasza:
100%

Nem semmi, mennyi sikersztori, nagyon orulok es gratulalok minden kismamanknak :-) Dejoooo!!!!


SAI

2016. júl. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 245/292 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
Neked is szorítunk SAI:)
2016. júl. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 246/292 anonim ***** válasza:
100%

Bizony-bizony, neked is szoritunk SAI :-)

"V"

2016. júl. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 247/292 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Én ma negatívat teszteltem,ma vagyok kb. a 12.dpo-n. Már nagyon nem is reménykedem,szerintem nekem megint meg fog jönni.😕 M.
2016. júl. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 248/292 anonim ***** válasza:
100%

M sajnálom, miota is probálkoztok?

"V"

2016. júl. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 249/292 anonim ***** válasza:
100%
Még nem olyan régóta;csak 4 hónapja,de olyan rossz ez a várakozás.😕Na majd egyszer.😕
2016. júl. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 250/292 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez volt a 4. honap probálkozás. és tényleg közben játszhat a nyaralás alatti idő, hogy teljesen ellazultam és nem idegeskedtem, ugyh. neked is ezt kivánom, lazulj pihenj. Teniszezni is 2 honapja kezdtem el ujra, pont azért, hogy ne stresszeljem magamat, na most már le is mmondtam az orákat :-)

"V"

2016. júl. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!