Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni július végéig!? Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Itt a folytatás! Minden régi és új tagot sok szeretettel várunk! Izguljunk együtt és legyünk megint egy nagyon jó kis csapat!

(Átvettem a stafétát, de remélem nem sokáig ☺ ) Gigi



2016. jún. 30. 22:01
 281/292 anonim ***** válasza:
100%

Betti, szerintem elofordul neha egy kisebb hormonfelborulas minden kulonosebb ok nelkul, szoval ne aggodj, biztosan nincs semmi komoly. Es hajra ebben a ciklusban! :-)


Gigi, orulok, hogy jottel es sajnalom, hogy nem sikerult, bar tok jo, hogy ilyen optimista es jokedvu vagy :-) Tetko: de jo, regota foglalkoztat a gondolat, de en eleg puding vagyok hozza.


Dirty! Hajra, mikor tervezel tesztelni?


SAI

2016. júl. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 282/292 A kérdező kommentje:

Tudod SAI még nem próbálkozunk annyira rég,hogy rögtön el legyek keseredve :) ugy gondolom ga jönni akar a kis babszem akkor jönni fog. :) én sem vagyok tetko párti, ez volt a 2. tetkom,de ezt is csak a lanyom emlékére rakattam :) sokkal jobban tetszik az ha valaki nincs agyon tetoválva, de az a pár ami van neki,annak van jelentése :) ami a fájdalmat illeti, kibírható. Sokkal fájóbb dolgok is történnek sajnos egy ember életében mint egy tetoválás, így ez nem is nevezhető fájdalomnak azok mellett :)


Lassan itt a hó vége,így érdekelne lassan hogy ki vinné tovább a kérdést,mivel én nem tartok rá igényt az előzmények végett :) a kialakított kis titkos face csoportunk mintaszerűen működik,nagyon jó kis társaság jött össze eddig és sokkal könnyebb a kommunikáció is. és az újabb vitákat elkerülve nem szeretném folytani a kérdés kiírását a jövőben :) attól függetlenül persze figyelni fogom a kérdést,része is leszek,de nem mint kérdező,remélem megértitek :)

Dirty,a görbékhez nem értek,de nagyon drukkolok hogy sikerüljön. És mindenkinek aki várja a nem vártat :)

2016. júl. 27. 11:04
 283/292 A kérdező kommentje:
Betti nagyon sajnálom,de fel a fejjel :) mindannyiunkra vár a kis csoda előbb vagy utóbb :)
2016. júl. 27. 11:06
 284/292 anonim ***** válasza:
100%

Jujj, de lemaradtam a csoportrol :O


SAI

2016. júl. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 285/292 A kérdező kommentje:
ezt nem értem SAI :) hogy érted hogy lemaradtál? :)
2016. júl. 27. 14:49
 286/292 anonim ***** válasza:
100%
Elbambultam valahol szerintem :-D Nem tudatosult, hogy alakult egy csoport :-)
2016. júl. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 287/292 anonim ***** válasza:
100%

Remélem valaki, elválja, h tovább viszi a kérdést augusztusba.. Szívesen izgulnék akkor is a leendő kismamikkal. :)

Timi

2016. júl. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 288/292 anonim ***** válasza:
100%

Dirty, hogy vagy? Gorbe hogy alakul?


Amugy varunk meg eredmenyre valakitol? Az a baj, hogy nem tudtam naprakeszen lekovetni a torteneseket :-\


SAI

2016. júl. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 289/292 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Amíg várjuk a júliusi végeredményt, kiírtam az augusztusi kérdést, hátha valaki már átkukkantana :-)


SAI

2016. júl. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 290/292 anonim ***** válasza:
100%

SAI én holnap megyek dokihoz, hátha lát már valamit, bármit :-) szeretném ha látná és megűllapitaná a terhességet :-) na de szivhang az szerintem még nincs.

Kösyi, h. kiirtad a kérdést, remélem én már csak egfogyelő leszek és néha lejelentek nektek.

"V"

2016. júl. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!