Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni július végéig!? Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Itt a folytatás! Minden régi és új tagot sok szeretettel várunk! Izguljunk együtt és legyünk megint egy nagyon jó kis csapat!

(Átvettem a stafétát, de remélem nem sokáig ☺ ) Gigi



2016. jún. 30. 22:01
 261/292 anonim ***** válasza:
100%
Az elmúlt hónapokban 28-29 napos volt,de 32 napnál nem több. Ma vagyok a 32. napnál a hőm 36,6 ról 36,55re esett,de mèg jóval a cover line fölött van. Nem èrtem,lehet kèsőbb volt a pèm mint gondoltam. M. Ma is úgy èrzem meg fog jönni, fáj a hasam,de mèg semmi.Máskor tudtam,hogy egyik nap hirtelen leesett a hőm akkor másnap megjött,de most meg nem tudom mikorra számítsak rá. Te hogy vagy "V"??? A többiekkel mi újság? Tesztelt mèg valaki pozit azóta? M.
2016. júl. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 262/292 anonim ***** válasza:
100%

Én jol vagyok, ma már szeretnék bejelentkezni a nőgyógyászatra :-) A tünetek nem bővültek, fáradtság, gyenge lábak, sürü vizelési inger. Ennyi.

M lehet később volt tényleg peteérésed, majd kiderül.

A többiek tényleg nagyon eltüntek...

"V"

2016. júl. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 263/292 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Lànyok!


Én ma vagyok a 45. ciklus napomon, tegnapi teszt du negativ,penteken voltam laboron, holnap lesz meg az eredmenye, nem a nogyogyasz altal, hanem haziorvos altal, de remelem ebbol is kiderul, hogy miert csuszott ennyire el a 29 napos ciklusom :(

Nalam egyenlore ennyi, szoritsatok, hogy nagy gond ne legyen az eredmenyekkel. :)


Betti

2016. júl. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 264/292 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
Nem tűntünk el, csak várjuk a pozitív teszteket:)
2016. júl. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 265/292 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ma meg jött. 😕😕😕😕M.
2016. júl. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 266/292 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom M. Fell a fejjel, lehet kövi hónap jobb lesz.

Mi ma voltunk labor vizsgálaton és minden eredmény jó lett. A fáradság és az émelygés is kezd enyhülni. Most megint megnyugodtam egy kicsit. Várom már a következő ultrahangot.


Levendulla

2016. júl. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 267/292 anonim ***** válasza:
100%

En is figyelek nagyon :-)

Gorbekhez nem ertek sajnos, de a ketcsikos teszteket nagyon varom :-)

Nekem most van ovum, szoval en mar/meg csak itt tartok, igy az augusztusi csoport egyik helyere palyazom :-)


Gigi, K! Hogy vagytok?

M! Sajnalom! :-(


SAI

2016. júl. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 268/292 anonim ***** válasza:
100%
Betti! Nagy drukk! Maskor is volt ilyen hosszu ciklusod? Nekem tavasszal volt ket nagyon hosszu ciklusom, igaz, en nem jartam utana, azota rendezodott is.
2016. júl. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 269/292 anonim ***** válasza:
100%
SAI voltam az utobbi is
2016. júl. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 270/292 anonim ***** válasza:
100%
Minek az oka hogy mindig fajt a mellem mensi elott 1 hettel , es az utobbi idoben nem ereztem ? a hormon gyogyszer miatT? most elmult a mensim es erzem oldalt mintha fajna a mellem , de nem veszem szamitasba .. cukibaba vagyok .. vajon az hogy tenyleg nem volt ovulaciom ?
2016. júl. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!