Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi a valoszinusege h meg...

Mennyi a valoszinusege h meg is terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Ha terhes lennek most 7 hetes vagyok nem reg voltam ultrahangon es nem latta h terhes lennek a tesztjeim negativak lettek, azonban hiaba hagytam abba a hormon tabletat nem jon meg... Aggodok h talan megis terhes vagyok olyan mintha nott volna egy picit a hasam is. Ha terhes lennek azt mar latta volna az ultrahangon ugye?
2016. aug. 27. 17:54
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
2 db pozi tesztem volt ezelőtt kb 2 héttel viszon 4-5 negatív és az orvos nem látott semmit... 8 hetes és 1 napos vagyok most ha minden igaz és tényleg terhes lennék. Én azt olvastam hogy igen is már ilyenkor is látszódik a has, nem nagyon de igen. A másik pedig hogy én sportolok vékony vagyok és különösen hasra sosem híztam és még mindig nincs menzeszem
2016. aug. 31. 21:48
 12/16 anonim ***** válasza:
Én nem ertem,a ketto pozitiv teszt elôtt mentel dokihoz,vagy utana?Az elso pozitiv teszt utàn mert kell tesztelni ujra?Ez szamomra erthetrtlen.Én az elso pozitiv teszt utàn,dokihoz mentem,es nem gyogyszertarba ujabb tesztért.
2016. aug. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
utána mentem dokihoz.. és azért teszteltem az első pozi után mert nem volt elég erős csík rajta de a 2. pozi után elmentem az orvoshoz
2016. aug. 31. 22:17
 14/16 anonim ***** válasza:
Ja ertem igy Mar.Es a pozitiv teszt utàn mondta a doki hogy nem lat semmit?
2016. aug. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem valószínűtlen, hogy terhes vagy. Ha nem jön meg, az valami más miatt lehet.
2016. szept. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
2 babám van és a második után fogamzásgátló injekciókat kapok. Ha szedtél gyógyszert akkor utána van hogy 1-2 év is mire visszaáll a menstruációd a rendes kerékvágásba... Nekem hol 2 hónapi meg van hol fél évig nem. A hasadon valószínűleg csak te érzed hogy nőtt. Én is mikor nem jön meg sokáig még azt is érzem mintha mozogna és feszülne a hasam...de a következő injekció előtt a vizsgálaton kiderül hogy semmi..Mint mikor hallasz egy betegségről és hirtelen mintha jelentkeznének a tünetek.. Ha az orvos nem látott semmit akkor nincs baba:)
2016. szept. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!