Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni 2016. szeptember végéig!? Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Új hónap, új remény, új izgalmas várakozás együtt.


Egy régóta futó kérdéssorozat újabb állomása, ahova várok szeretettel minden régi és új tagot, nyomonkövetőt, érdeklődőt.


2016. aug. 30. 14:05
 151/207 anonim ***** válasza:
Cz lemaradt(megint)
2016. szept. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/207 anonim ***** válasza:
Sziasztok uj honap uj probalkozas :) en oktober 3ra nem várom 4-en lesz az evfordulonk csodas ajandek lenne :) gratulalok a kismamaknak :)
2016. szept. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/207 anonim ***** válasza:

Nekünk sikerült.

3. baba.

Nem hittem elsőre összejön.

2016. szept. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/207 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok, csatlakoznék ha nem bánjátok. Én okt. 13-ra nem várom. Augusztusban hagytam abba a fog.gátlót, elsö baba lenne. Mindenkinek pozitív tesztet kívánok! 26N Viki
2016. szept. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/207 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem,sikerült. :D Erősödő tesztek. :D :D El sem hiszem. :D Tényleg a nem kell ráfeszülni. Én már felkészültem,hogy a lányom megy bölcsibe,én meg vissza dolgozni. De úgy tűnik nem kell. :D Cz
2016. szept. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/207 anonim ***** válasza:
100%
Végig olvastam a hozzászólásokat. Szívböl gratulálok neked CZ :D Viki
2016. szept. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/207 anonim ***** válasza:
Tegnapra nem vártam, még mindig nem jött meg, reméljuk nem is fog, teszt hétvégén, ha addig semmi
2016. szept. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/207 anonim ***** válasza:

Még mindig nem jött meg ezért csináltam kb 5perce egy tesztet. Full negatív. :(


Grat a pozisoknak. :)


Timi

2016. szept. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/207 anonim ***** válasza:
sziasztok csajok , emlekeztek meg ram? cukibaba vagyok ,! le vagyok tiltva , es ujra regisztraltam , hogy tudjak nektek irni :) az a helyzet nalam , hogy ugy jartam a multkor hogy egy szem duphastont nem szedtem be es masnapra megis hozta a menszeszt ,szoval 18 napra ra megint megjott !! most aztan jovo honapban viszakene menjek az endo-hoz , de addigra beprogramaltam magam egy magan nogyogyaszhoz jovo heten kell menjek , remelem tobb mindent fog majd mondani ..... ... most a ciklus 19.napjan vagyok . :) remelem en is minel hamarabb pozit tesztelek , bocsi de nem volt idom elolvasni a valaszokat , de gratula akik pozit teszteltek :)
2016. szept. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/207 anonim ***** válasza:
Köszi mindenkinek! Remélem minden rendben lesz! Tünetek még nem nagyon vannak,bár az elsőnél sem voltak ilyenkor. :D
2016. szept. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!