Tedd a szívedre a kezed. Szakitanál a pároddal ha nem tudna teherbe ejteni?

Figyelt kérdés
2022. okt. 16. 21:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
70%
Nem akarok gyereket, úgyhogy nem.
2022. okt. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Ahhoz szólt a kérdés akinek minden álma az anyaság.
2022. okt. 16. 22:02
 3/34 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Orvosi segítséget választanánk.
2022. okt. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Szeretnék gyereket, de ha választani kell,a férjem sokkal fontosabb.
2022. okt. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem szakítottam. Brno-ban van egy híres meddőségi klinika, ott tették helyre a páromat, miután Németországban!! (Itt élünk) már lemondtak róla, csak rá mondták, hogy nemzőképtelen, azt' ennyi.

Így is kellett segítség, de az ő biologia gyerekét szültem meg.

2022. okt. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
96%

Biztosan nehéz lenne elfogadni ezt a helyzetet, de én is úgy gondolom, hogy előbb végigjárnánk az egyéb megoldásokat (pl lombik program), minthogy szakítanék. Nem csak anya akartam lenni, hanem _tőle_ akartam anyává válni, szóval így egy kicsit értelmetlen lenne a szakítás.

Az teljesen más kérdés, ha nem is akarna teherbe ejteni. Akkor elválnának az útjaink, mert nem ugyanazt akarjuk az élettől, így persze nincs értelme tovább együtt maradni.

2022. okt. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
92%
Nem
2022. okt. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Beszeltunk errol is, hogy mi van, ha nem jon ossze, es ugy voltunk vele, hogy akkor orokbefogadunk, vagy nem lesz, es ennyi. En amugyis ugy voltam, hogy csak a megfelelo embertol akartam gyereket, kulonben inkabb nem. Tole akartam, mastol korabban senkitol, es ferjhez sem mentem volna mashoz. De lett gyerekunk, ketto is.
2022. okt. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez is beletartozik a jóban-rosszban-ba. Tehát nem hagynám el.

Engem sem hagyott el a férjem, mert nem tudtam teherbeesni.

Én sem hagytam el, mert az örökbefogadáson nem lettünk alkalmasak (miatta).


Azt egy percig sem gondoltuk, hogy emiatt bármelyikünk is feladja a kapcsolatot. Fontosabb volt a másik a gyerek iránti vágynál.


Végül most lombikkal terhes lettem (annak idején elzárkóztunk ettől a lehetőségtől).

2022. okt. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe sem jutott.
2022. okt. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!