Tedd a szívedre a kezed. Szakitanál a pároddal ha nem tudna teherbe ejteni?

Figyelt kérdés
2022. okt. 16. 21:55
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Úgy jöttünk össze, hogy az elején közöltem, hogy meddő vagyok. 30on felül voltunk már és mindketten gyermektelenek, így éreztem helyesnek, ne húzzuk egymás idejét.

Ő úgy döntött, ha szeretjük egymást, meg tudjuk oldani. Végül lombik kezelés során meg tudták oldani a dolgot ("önerőből" attól még meddő vagyok, és a lombikra is elképesztően kis esély volt), de ha nem sikerült volna a második kezelés nem próbáljuk többször. Nem tudom, hogy nekiálltunk volna-e az örökbefogadásnak akár gyermek egy embrió változatban (én a nő vagyok), mert végül happy end lett, de én azt mondom, amit ő is: ha szeretitek egymást (egymást, nem az elképzelt jövőképet), akkor nincs lehetetlen. Spermadonor, embrió, örökbefogadás is vállalható lehetőségek.

2022. okt. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
82%
Mi elváltunk, miután a férjem közölte, hogy nem tud rám nőként nézni, mert két éve nem estem teherbe. Beadtam a válópert. Azóta újra férjhez mentem, született két gyerekem. A volt férjemnek is lett új felesége és két gyereke.
2022. okt. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
100%
Nem, vagy lesz gyerekünk vagy nem, de egyikőnk sem hagyná el a másikat ha valami miatt nem sikerülne.
2022. okt. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A férjem fontosabb, mint egy meg nem született személy. Nem véletlen esküdtünk meg, és komolyan is gondoltuk, így eszünkbe sem jutna a szakítás.

Aki megteszi az sose szerette a párját.

2022. okt. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!