Tedd a szívedre a kezed. Szakitanál a pároddal ha nem tudna teherbe ejteni?

Figyelt kérdés
2022. okt. 16. 21:55
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk föl is merült az örökbefogadás. A szakítás nem. De született saját gyerekünk.
2022. okt. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
0%

Ott van az inszem és a lombik is. Ha ezekre sem alkalmasak a spermiumjai, akkor esetleg donor spermium külföldről. Ha az utóbbiba nem menne bele, akkor nem szeret, így szakítanék.

Én szeretem annyira, hogy keresztülmennék miatta az inszemes, lombikos hormonkúrákon. Akkor ő is szeressen annyira, hogy felneveljünk együtt egy donor-babát.

2022. okt. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
91%

Amúgy egy lombikos kiscsajszi van a pocakomban. Mindkettőnknél baj volt, de lombikkal megoldottuk. A petesejt az enyém, a sperma az övé. Annyi, hogy laborban fogant a pici. 😁

22-voltam.

2022. okt. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
1%
aki lepontozott, remélem nem jön össze neki
2022. okt. 17. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok gyerelet, így nyilván nem. De pl. egy barátnőm akart volna 3-at is, a férje viszont meddő, kizárt az prvosi csoda, mert genetikailag nincs hímivarsejtje. A barátnőm vele maradt és élik a boldog gyerekmentes életet. Pár évig nagyon nehéz volt nekik, el kellett gyászolniuk, de most már teljesen jól vannak így.
2022. okt. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

A szerelmünk mindentől IS független,és az első. Minden akadályon együtt lendülünk túl, legyen ez akár a gyermektelen lét is. Csak Ő és Én létezünk,ez az aki fontos, lényeges.


15 hetes kismama vagyok.

2022. okt. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem!Örökbe fogadnék,vagy lombik.
2022. okt. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
80%

"#9-es, a kora miatt, vagy mi miatt nem lett alkalmas orokbefogadasra?"


A szorongása miatt, amit a pszichológus kiszúrt. Mehettünk volna tovább gyámhatósági vizsgálatra, de inkább elfogadtuk, és visszaléptünk az egésztől.

Azóta jár(t) pszichoterápiára. De még egyszer akkor sem vágtunk volna neki az adoptálásnak. Szerintem hirtelen fellángolás volt, amit igazán egyikünk sem gondolt komolyan.

2022. okt. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lett volna ha így van...
2022. okt. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Csak úgy kérdezem miért lettem lepontozva?

Mi nem hasznos a válaszomban?

Én nem is iram több kommentet

6 évig meddőségibe jártunk inszem meg vizsgálatra ,utána indítottuk el az örökbefogadást ott is eltelt 5 év.

Nekünk anno fizetős lett volna a lombik és nem is biztattak, hogy sikerül esetleg a 3-dik lombik.Sok kudarc és várakozás után feladtuk a vérszerinti gyereket.Akkor voltam 35 éves.Pco ,IR pm betesgségem van.

19- vagyok

2022. okt. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!