K.B Adry kérdése:

Fet+9 napon a 10-es teszt negatív lett 3db 5napos embriokkal.Ebben az esetben már ne is reménykedjek,hogy ebből baba lesz?Vervetel még 5 nap.

Figyelt kérdés

#lombik #teherbeesési probléma #FET beültetés #Megtapadasi gond
nov. 9. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mikor jönne meg?

Nekem Et+9napon jött volna meg de nem volt semmi és pozitívat teszteltem.

nov. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem sajnos már nincs remény. A 10-es tesztnek valamit már mutatnia kellene.


(Persze mindig lesznek akik azt mondják csak a vérvétel a biztos... Pedig ha ilyenkor nem mutat semmit a teszt akkor már nem is fog. Egyszerűen nem életképesek beágyazódás nélkül ilyen sokáig az embriók.)

nov. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
5 napos embrióknak már valóban látszódniuk kellene, viszont nekem FET+9. napon nagyon halvány volt csak, szinte észrevehetetlen és most itt van mellettem. Ne add fel!
nov. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Ma kellene megjonnie.Ejszak egy minimális barnazas is volt,de az elmúlt.Szornyu H majdnem egy hétig (vervetelig) még kupozhatok és szurizhatok.Ami meg csak kitolja a vérzést..
nov. 9. 11:06
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Nézess egy hcg-t ha gondolod, én is elmentem 10. és 14. napon is.
nov. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem ET+9 nap volt az intézetben a vizeletteszt, annak az eredményét már elfogadták, nem volt visszahívás, akinél negatív lett.

Amelyiknél pozitív lett, halvány volt, de jól látható.

nov. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Hat ez van.A harmadik beültetés se sikerült.Nem is tudom meddig lehet ezt csinálni...Mind testileg,mind lelkileg kikészül az ember.Ez van..
nov. 9. 13:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne add fel! A legtöbbünknek előbb-utóbb sikerül. Tudom ilyenkor nehéz hinni benne, de minden ciklus egy új esély és csodák létezhetnek számodra is, csak ki kell várni, ameddig eljön. De bízz benne, hogy egyszer eljön.
nov. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én azt tudom mondani, hogy nekem et+10napon lett nagyon halvany a tesztem, es csak kb. 4perc után láttam meg úgy hogy nagyon kellett koncentrálnom.

(Már majdnem kidobtam) úgyhogy azért még próbald meg holnap reggel. 🙏

nov. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szorítok neked!
nov. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!