Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 5 napja volt a beültetés. Sem...

5 napja volt a beültetés. Semmi nem érzek.Normális ez? Valakinek voltak tünetei ilyen korán?

Figyelt kérdés

jan. 20. 21:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem volt tünetem
jan. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm,most megnyugtattál.🙏🏻
jan. 20. 21:32
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül van tünete ne aggódj. Nekem is IVF volt és nekem voltak tüneteim, de a doki elmondta elötte, ha semmit nem érzek akkor se gondoljam azt nem sikerült. Pihenj sokat relaxálj.
jan. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hálás köszönet,hogy írtál!🙏🏻Most már tényleg nagyon jót fogok aludni.
jan. 20. 21:45
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több beültetésem is volt és rájöttem hogy ha érzek valamit azt se jelent semmit és ha nem érzek az sem.... Ezzel azt akarom mondani hogy attól hogy nincs "tünet"nem jelenti azt hogy nem sikerült.

Pihenj sokat és bízz benne 🤞

jan. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
jan. 21. 07:19
 7/23 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Gondoltam leírom,hogy a 6.naptól tesztelek és szép erős pozitív tesztjeim vannak.:)
jan. 25. 16:05
 8/23 A kérdező kommentje:
Ma vagyok ET+9.napon.
jan. 25. 16:06
 9/23 anonim ***** válasza:
Hány napossal?
jan. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Szorítok! 3-as voltam
jan. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!