Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 5 napja volt a beültetés. Sem...

5 napja volt a beültetés. Semmi nem érzek.Normális ez? Valakinek voltak tünetei ilyen korán?

Figyelt kérdés

jan. 20. 21:26
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
5 napos bogyóval:)
jan. 25. 21:54
 12/23 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó hír!

Nekem is 5 napossal volt Et+9 napon pozitív tesztem.

Sok sikert 🤞

jan. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Köszi,egyelőre még van 5 napom a hivatalos vérvételig.Majdcsak a pozitív véreredmény után 2 héttel tudok menni ultrahangra,legalábbis akkor javasolják.

Izgalmas időszak elé nézek…🫶🏼

jan. 25. 23:15
 14/23 anonim ***** válasza:
ET+9 napon 5 napossal már simán elmehetnél vérvételre. Nálunk a protokoll leszívástól számított 14. nap volt a vérvétel. Én magánba mennék
jan. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Tudom,elmehetnék,de azt nem veszik figyelembe az intèzetben.Csak a 14.napi eredményt.Ahogy érzem magam szerintem nem lesz gond a hcg-vel.Amennyire aggódtam,hogy semmi tünetem,mostanra (7-8.naptól) már érzem a változást.A testem szèpen jelez,a melleim feszülnek,a derekam és a mèhem húzódik,a szédülésről nem is beszèlve,ami szinte egèsz napos.
jan. 26. 07:44
 16/23 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. 14 nappal kértek tesztelni nálunk is, bár nem bírtam ki már a 10 naptól teszteltem pisiből :D jó volt látni, ahogy erősödik a csík. Kívánom minden rendben legyen!
jan. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,igen napról-napra erősödik,most màr szinte leugrik.😀

Bízom benne,hogy jól érzi magàt odabent ès azèrt küldi a jeleket az anyukàjának.Mondjuk jó korán,tegnap lett volna a rendes menzeszem napja.Sosem hittem el,hogy ezek a korai terhességi tünetek valóban léteznek.De most jól megkapom.:-)

jan. 26. 08:04
 18/23 anonim ***** válasza:
Nekem a beültetés másnapjától voltak. De mindenki másképp reagál. Jó lesz :) csak pozitívan 16#
jan. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nem bánom,jöhetnek a tünetek,csak minden legyen rendben vele.🙏🏻
jan. 26. 08:10
 20/23 anonim ***** válasza:

12-es vagyok.Elirtam...nekem ET+7nap kellett volna megjönnie aznap már pozitívat teszteltem előtte 1-2nappal borzasztóan feszült a mellem mivel előtte sosem ezért kezdtem bízni ☺️

2 nap múlva volt az intézményben a "hivatalos" vérvétel, igazából tudtam hogy sikerült de rettentően izgultam mikor behívtak hogy közöljék az eredményt!


Minden rendben lesz🙂🤞

jan. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!