Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8941/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
11%
Irszikém örülök, hogy otthon vagytok végre:)) Várjuk a képet nagyon nagyon:))) Puszi nektek
2015. jan. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8942/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Irszikem!Ez nagyon jo hir!!:))Orulok hogy vegre otthon vagytok!:))Elodke ha nem sir tenyleg nagyon jo baba!Anyukamek rolam is azt mondtak hogy nem sirtam :))jo kisbaba voltam mint Elodkenk :))Puszi nektek nagyon sok es kitartas meg a varratszedeshez!;):-*

Nagyon sok orom es boldogsag var ratok :))ugy orulok!:)

Lillam nekunk a hetvege fele kell hogy ne jojjon meg,ugye?:)Hat nalam a sorsra van bizva megint.

Hujj tegnap voltunk kombinalt oltason.Paromnak dolgoznia kellett olyan rossz volt egyedul mert bizony volt visitas a szurikor,szuri utan,hatalmas menekulni akarasok es extra belembujhatnek.Nagyon nem tetszett sem a koromvagas sem a fulmosas a kis Bogyeszkamnak :/ jajh ugy sajnaltam :/ azert ez rossz emlek lehet neki (a szukalasok,meg a minden miatt ami a korhazban erte ot)

Ugyhogy teljesen lefaradtunk utana elaludt a kezemben amig a dokival beszeltem es megvettem a kis fulmosojat es samponjat.Lassan megfurdetjuk igaz tiszta es baba illata van :)-ezt mondta a doki is :))ugyhogy megviselt engem is bem szeretem latni ha szenved (nagyon nem)de tul vagyunk rajta.

Majd viszunk be egy kaki mintat az Istvan uti allatkorhazba is hogy megnezzek hogy az izosporakat sikerult-e maximalisan kiirtani.Amugy nagyon jol van a dragam :)mar 1.5 kg :)Karacsonykor mertuk 900 gramm volt ugyhogy novogetunk :)Hatartalan szeretetet adunk egymasnak es nagyon jo rola gondoskodni :)Kis gombocom :)

Mindenkinek sok puszit kuldok!

Kicciri mi ujsag hogy vagy?

Remelem minden rendben!:)

Pusszantas!:)♡♡♡

2015. jan. 13. 08:19
 8943/9202 anonim ***** válasza:
12%

Irszi, szuper hogy végre otthon vagytok, Elődke elfoglalhatta a kis birodalmát. :) Nagy puszi Nektek

Lilla, Kriszti, nagyon nagyon drukkolok a pozi tesztért!!!

Kriszti, nagyon édes lehet Bogyeszka, lassan kétszer akkora mint karácsonykor volt :)

Lilla, szupi hogy kész a fürdő, várjuk a képeket :)

Velünk minden rendben, mindig elfelejtem lefotoztatni a pocakom a férjemmel, de hamarosan hozok képet. A neveken szinte minden nap gondolkozunk, bár most van a suliválasztási határidő is, így inkább az foglal le, de amik tetszenek az a Viola, Glória, Emília, Kamilla és sokáig a Luca volt a nyerő, amíg rá nem jöttünk, hogy az itt fiúnév, szóval az nem lehet. És ehhez szinte minden nap teszünk is és el is veszünk, de most pont ez az aktuális lista :) Bendivel ma megyünk az első kung-fu óránkra, kíváncsi vagyok milyen lesz :) Az apja kitalálta, hogy meg kell tudnia védeni a hugát, meg amúgy is 4 éves, ideje valami sportolásnak, és ebből van ilyen piciknek való csoport is, szóval ma próbanap lesz. Tavasztól meg úszni szeretném hordani, remélem szeretni fogja ezeket :)

Lia

2015. jan. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8944/9202 anonim ***** válasza:
58%

[link]

[link]

Irszi kért meg hogy tegyem fel nektek Előd babáról ezt a két cuki képet :)) <3 kis gyönyörűség

Évi

2015. jan. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8945/9202 anonim ***** válasza:
11%
Köszi Évike!!!💝 Telcsről nem tudom megoldani, a gépem meg behalt... 😃 Irszi
2015. jan. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8946/9202 anonim ***** válasza:
11%

Irszike, csodaszép Előd baba 💜💜💜

Gratulálok! !!!!

Meli

2015. jan. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8947/9202 anonim ***** válasza:
11%

Nagyon szívesen :) igen kicsit nehéz telefonrol felrakni

Puszi

Évi

2015. jan. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8948/9202 anonim ***** válasza:
11%
Itt szuszizik épp a karomban az éjszakai szopi után ❤ . Annyira édes!!!! Eszik -alszik baba 😃. És modolyog😃. Minden ruhja nagy, most kértünk neki manócsomagot (ruhák kora babáknak). Imádunk otthon lenni, apa is rengeteget segít szerencsére. Mintaapa💙. Puszi drágáim! Ja, és természetesen drukk -drukk mindenkinek, a babáknak pedig nagy puszi, a kismamknak is! Irszi
2015. jan. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8949/9202 anonim ***** válasza:
0%

Kis picurka <3

Na de látod Ádi se volt az a nagy baba mint mondtak erre kint szépen behozta :)))))))) sőt!!! :D

Szombaton megyünk fotózásra :)) találtam egy nőt aki olcsón csinálja CD-re kiírva es akkor nyomtatok meg annyit amikor szeretnek :))

Csak 5000Ft :))) vettünk Ádinak szep rucit ;) majd ha kész lesz testek fel :)

Jó ejt mindenkinek

Évi

2015. jan. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8950/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
11%

Irszikém Elődke nagyon szép csöppség:):-D Tudom nem illik ilyen mondani de most úgy irigyellek:-)) Jó egészséget nektek, vigyázzatok magatokra <3

Sajnos nem vagyok jó passzban, meghalt a nagymamám, ma lesz a temetése:(

Puszi Csajok

2015. jan. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!