Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8961/9202 anonim ***** válasza:
0%

Kriszti, sajnálom, hogy megjött és hogy ennyire nagyon fájt :( Nekem minden menstruációm iszonyú fájdalmas volt, most boldogság is van hogy egy pár hónapra fellélegezhetek. Én régebben mindig flektor port ittam ekkora fájdalomra és melegvizes tömlőt fogtam a hasamhoz. Középsuliban el sem tudtam indulni suliba vagy volt, hogy apukám értem jött, mert annyira rosszul voltam. Amúgy a flektort iszom lázra is, ugyan a háziorvosom szerint nem lázcsillapító és inkább szedjek algopirint rá, de én mondom soha egy gyógyszer nem vitte le még úgy a lázam mint a flektor. A hasmenésed, hogy fél éve tart a gyógyszertől, ez nagyon nincs így rendben, tényleg tönkremehett már a bélflórád, ennél sokkal rövidebb idő alatt is tönkremegy, nem szívódnak fel úgy a vitaminok és valószínű tényleg ezért vagy ennyit beteg :( Csináltass egy terhelést, persze azt csak egészségesen lehet, szóval amint teljesen meggyógyultál menj terhelésre, aztán vissza endodoki és cseréljetek gyógyszert. A sok hasmenés szerintem a beágyazódás környékén sem jó :(

Évi, Ádám fantasztikusan jó ezeken a képeken, az abszolút kedvencem a horgolt bugyi sapkás. Lenne kedvem jól megdögönyözni a pici hurkáit, tündéri ez a gyerek! :)

Lia

2015. jan. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8962/9202 anonim ***** válasza:
7%

Kriszti tegyél fel kepet bogyeszról :) nagyon kivancsi vok

Ám a múltkor akartam mondani neked hogy amikor tavaly előtt kaptam Szulti kutyusomat következő honapban lettem kismama..kívánom hogy a következő hónapba már ott legyen babóca :))

Lia,szerencsere nekem életembe 3szor fajt csak mikor megjött még nagyon fiatalon de utana nem..most hogy pcos lettem a peteérést éreztem meg!!!

Nekem is nagy kedvenc a horgolt rucis kép :))

Évi

2015. jan. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8963/9202 anonim ***** válasza:
78%

Sziasztok! Lilla, sajnálom nagyon hogy megjött.

Kriszti, szintén ezt tudom mondani :-(

Érdekes ez a nagy fájdalom, nekem szerencsére ilyen még nem volt.

Igen, Bogyeszról kérünk képeket! :-) Nekem is szétszedte egy idő után a kiskutyám a pelust mire hazaértünk, na a férjem berágott, és közölte hogy a kutyának nem kell már pelenka....... Én persze izgultam, de minden rendben volt, onnantól szobatiszta a drágám!!!!!!!!!!!!!!!!!! <3

Évike, a horgolt rucis vitte a prímet nálam is!!!!!!!!!! Nagyon -nagyon édesek!!!!!!!!!!! Igen lányok, kell ilyen képeket csináltatni, és kismama képeket is, soha vissza nem térő pillanatok ezek :-)

Előd tündéri, de a melleim lányok... ez embertelen hogy mennyire fájnak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Persze én sokat fejek, nyilván az sem tesz "jót" nekik, de irgalmatlan néha!!!!!! Már túl vagyunk a kirepedésen, a vérzésen....... Mindegy, tejci legyen, más nem számít! Mindenki biztat hogy jobb lesz. DE MIKOR?????????????????

:-/ Úgy irigylem a tv-ben azokat akik vidáman szoptatnak, mosolyogva :-) Remélem mi is eljutunk idáig egyszer! Kisfiam ma 3 hetes :-) <3 El sem hiszem lányok!!!!!!!! Néha csak arra eszmélek, hogy ba........us, ott van a szobában egy kisbaba, a mi kisbabánk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hihetetlen!!!!!!!!!! Ahogy az egész terhesség az volt nekem! :-)

ÉS az is, hogy több mint 5 héttel előbb jött, most is még szinte 3 hétig még (febr. 11.) a pocimba lenne a helye, és itt pihizik a kiságyban itthon, önállóan lélegzik, eszik, sír, mosolyog........ :-)

Nem kell félni a koraszüléstől :-) Legalábbis egy bizonyos terhességi kor után :-)

A császártól sem, bár embertelen az első pár nap, azt nem kívánom senkinek, de a 4-5. naptól nem vészes. Most sem fáj, mindent tudok csinálni. Engem inkább az alváshiány akaszt ki :-) NAgyon fáradt vagyok állandóan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Alig jutok el odáig hogy nektek írjak............

De sokat gondolok rátok, mindenkire, nagyon szorítok hogy végre mindenki pocakos legyen!!!!!!!!!!!! Nagy -nagy puszi nektek!Irszi és Előd baba :-) <3

2015. jan. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8964/9202 anonim válasza:
1%
leccives ne it beszelgessetek itt kerdezni szoktak nem beszelgetni
2015. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8965/9202 anonim ***** válasza:
18%

Jesszus helyesírás :) biztos nem az okos telefon miatt :)

Irszi hidd el jobb lesz vagyis kicsit könyebb idővel :)

Tegnap Ádi elkezdett kúszni :) ma már az ágyról is leakart mászni :)

Annyira cuki ahogy új dolgokat csinál :D

Jah es ma térdre felhúzta magát :) az a nyögés :))))) kis draga :)

Puszi mindenkinek

Szep hétvégét

Évi

2015. jan. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8966/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
0%

Sziasztok Csajok!

Évi, Ádám gyönyörű,nagyon cuki szét dögönyözném:))

A "kedves" unatkozó beszólónak én a helyesírási szótárt adnám a kezébe, mert katasztrófa, hogy felnőtt?? emberek nem tudnak írni. Jót nevettem mindenesetre, köszi :-D

Krisztikém sajnálom :(( Ahogy leírtad, úgy volt velem a vetélésnél. :( Szóval nem tudhatjuk mi történt:(

Jobban vagy már? Tényleg gyenge lehet az immunrendszered:( a sok hasmenés nagyon nem tesz jót:( Hallgass Liára és ne hagyd annyiban.

Irszikém Előd édes kis csöppség, amúgy nekem nem tűnik olyan kicsinek a kezedhez képest. Az a lényeg, hogy jól vagytok:))

Hihetetlen ugye hogy van egy babád?

Kriszti iszod az inozitolt még? Én még igen és várom a csodát:)), ha nem jön akkor ősszel lombik. Addigra elérek mindent amit szeretnék:-D

Lia jó egészséget nektek.

Puszi Melinek, Vicának, és mindenkinek akit nem említettem:))

2015. jan. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8967/9202 anonim ***** válasza:
0%

Bárcsak közel laknánk egymáshoz :)))

Lillának igaza van :) elsőnek Irszi mikor írtad Előd baba hány kg azt hittem leírtad!Suerintem se olyan pici :) pedig elvileg Ádi kétszer akkora volt es nekem ő pici volt :() na sebaj erősítsd a karos mert itt kint hirtelen megnőnek :))

Évi

2015. jan. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8968/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Dragaim!

Nem akarok "mocskos" lenni de en is jot nevettem :-D

Irszike nagyon orulok a boldogsagodnak elhiszem hogy olyan hihetetlen erzes lehet sztem en is igy leszek vele :-D:-)<3 sajnalom a cicidet kitartas ha azt mondjak jobb lesz biztos ugy lesz!Orulok hogy van tejecsked boven!;)

Evikem hat jo lenne ha Bogyeszkam meghozna a babat nekem is :) tobben mondtak hogy majd most leszek terhes :-D hat remelem!:)Adi nyogese csuda aranyos lehet ahogy nagy komolyan csinalja :))ugyeske nar nagyon!:)

Lia hat igen igazatok van muszaj lepnem mert ez igy nagyon nem jo.Most szedem a Lactiv pluszt es fogom is ugy tervezem jo darabig hatha visszapotol valamit...

Jo csak egeszsegesen megyek terhelesre.Meg kohogok azert.De mar jol vagyok.:)

Vicam ti hogy vagytok?Melikem?:)

Hat igen furcsa hasfajas volt ez nekem ...igen...nem tudok ra mit mondani remelem soha tobbet nem lesz ilyen.Egyikunknek se.

A heten visszuk meg oltasra a Bogyeszkamat (kepet majd kuldok Anyaektol) aztan ra egy hetre ki mehet a vilagba :-D remelem akkor mi is elhagyjuk a pelust mar.Amig nem mehet ki muszaj vhova intezni a kis dolgait :)amugy nagyon elevenek es boldogak vagyunk sokat jatszunk :))Kell venni megint kajat mert jol eszik szerencsere.Eukanoba Intestinal Puppy-t eszik ez gyogytap a kis pocakjara.Majd fel evesen valtunk lassan nem gyogy tapra.Addig hagy erosodjon.

Sok puszi Mindenkinek!♡♡♡

2015. jan. 26. 10:41
 8969/9202 A kérdező kommentje:
Ja meg azt akartam hogy Lilla szedem az Inozitolt igen de mar Kari ota csak reggel mar annyira nem erdekel sajnos.Ha elfogy nem veszek.Sztem nalunk csak a lombik hoz majd eredmenyt (pfff remelem) :)de biztosan segit csak nem nekem.
2015. jan. 26. 11:07
 8970/9202 anonim ***** válasza:
72%

Sziasztok lányok itt Vica!

Képzeljétek tönkrement a laptopom, így most sikerült venni pont volt 0% THM az extrémbe.Most csak két épem van a gépemen, a többit majd visszapakolom :)

Krisztikém először is neked írok, amit leírtál tünet az teljesen az, mint amit én éreztem vetélés alatt, korai vetélés, mikor csak pozi volt a tesztem és baba sehol. Ha tényleg az volt, hidd el jobb inkább most mint később. Hiszem hogy neked is lesz babád hamarosan!

Drága Lillám,fogadd őszinte részvétem, sok erőt küldök, mikor nekem meghalt a nagymamám küldött egy kis csöpséget, hidd el nálatok is így lesz. Krisztikém még azt elfelejtettem írni, hogy ha ilyen rosszul vagy a gyógyszertől kérj másikat, ezer féle van, én XR-el kezdtem, attól nem volt hasmenésem.

Lia, hogy halad a terhességed, mikorra is vagy kiírva? Irszikém Elődke csodaszép, és nagyon jó hogy van tejcsi, ügyes vagy :)

Lívikém veled mi újság drágám?

Évike Ádi nagyon tündér, csodacuki, és nagyon ügyes és okos :)

Nálunk Csabika megkapta tegnap az oltást 4 hónapos már lányok :)) Kicsit sírt meg nyűgöske volt egész nap:) súlya 6370 g és 66 cm. Megkezdtük a hozzátáplálást kezdte almalével kanállal, imádta, jöhetett tegnaptól az almapép, nyomatja rendesen :) Én jól vagyok, az én ciklusom totál jól működik, rendesen megérzem mikor van ovum, folyás szurkálás, még hőmérő se kell, jövő ilyenkor belevágunk a tesó projektbe és addigra tutira el fog szaródni :)))

Kedves helyesen írni nem tudó okostelefonos, gondolod hogy ha eddig közel 10 ezer hozásszólásunk van, és szinte már már "családtagok" vagyunk, azt hiszed a te két szép szemedért majd befejezzük? El kell hogy keserítselek :))) Törvényt nem sértünk, hidd el vannak itt jó kis sztorik, sikerek, sikertelenségek, jó olvasást :)) Mutatok képet nektek Csabikámról, ennyi van most az új gépemen


[link]

[link]

[link]

[link]


Puszi mindenkinek

Vica, Csabika

2015. jan. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!