Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8951/9202 anonim ***** válasza:
11%

Ohh Lilla :((( őszinte részvétem :(((

Évi

2015. jan. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8952/9202 anonim ***** válasza:
34%

Lilla, őszinte részvétem!

Nekünk tegnap volt anyum párjának az anyukájának a temetése... Én nem mentem, bár h...lyén éreztem ez miatt magam, de mindenki mondta hogy egyszerűen nem mehetek és kész.

Évike, igen, nekem is mondták a kórházban hogy majd kint lesz ideje megnőni :-) Kerekedik is rendesen!!!!!!!!!

Itt van pár kép lányok:

Ezt csak úgy a méretek miatt :-)


[link]


Ez egy kórházas, szopi után:


[link]


Végre itthon:


[link]


Most épp kevesebbet eszik, de többször. Kíváncsi vagyok mikorra áll be! Tejecske rengeteg van, de sokat pihenek (ha tudok), iszom a szopis teát, rengeteg vizet, sok főtt ételt eszem és gyümit, masszírozok szopi előtt, váltogatom a szopis testhelyzeteket hogy mindenhonnan ürüljön és termelődjön, és fejek minden szopi után... Szóval megdolgozom érte, úgy érzem!

Viszont van!!!!!!!! Juppy!!!!!!!!!!!! Ennek nagyon örülök, már a fagyasztóban is van pár doboz és pár zacskó!!!!!!!!!! Hajnalban pl. alig evett, én lefejtem utána, és rátöltöttem a pocakjában lévőre cumisüvegből még 30ml-t :-) Velem nem tol ki! Aludt is egy nagyot utána! :-)

Imádnivaló egyébként, a mamák és a papák el vannak ájulva (anyum jelenlegi párja nálunk "az anyai papa"), a férjem meg mint valami apatigris :-) Pelusozik ( a kakisat is!!!!!), fürdet, büfiztet, öltöztet, óvja és védi! Olyan jó látni, én megmondom őszintén azért nem gondoltam volna....... :-) Ritkán jutok géphez, a mobil netem elfogyott, úgyhogy türelem- türelem :-)

A sebem egyébként a 3. napig fájt embertelenül, azt hittem elpusztulok (faros volt, így császároztak), az 5. napra egész jó lett, a 6.-tól szinte nem érzem. Minden tökéletes! :-)

Puszi mindenkinek, és sokat gondolok rátok, a babákra, a kismamákra, a leendő kismamákra! Irszi

2015. jan. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8953/9202 anonim ***** válasza:
11%

Jaj Lilla, nagyon sajnálom, őszinte részvétem :(((


Meli

2015. jan. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8954/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Kicsit merges vagyok mert szombat reggel irtam mindenkinek es nem kuldte el tegnap vettem eszre.Terero Anyaeknal pedig ugy tunt kuldi mindegy.

Irszikem Elod baba gyonyoru nagyon aranyos kis dragasag!:)♡♡♡

Lillam oszinte reszvetem sajnalom a mamadat :(

Evi koszi a kepeket Elodkerol!

Most nem irok annyit mert szombat ota lazas vagyok.Igaz ma reggel 38.4 volt aztan bevettem egyszerre ket lazcsillapitot mert mar a tartos laz nagyon nyomta a fejem hatul.

Most eloszor nem volt lazam de mar hoemelkedes megint van.

Mindenkit olelek!Most gyogyulgatok.

Lilla ugye nem jott meg neked?

Nekem meg nem hat gondolom a betegseg is bezavar...sok puszi csak tavolrol...

Elodke :))<3<3<3

2015. jan. 20. 14:54
 8955/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
11%

Sziasztok Csajok!

Nagyon köszönöm Mindenkinek! :(

Sajnos Krisztikém nekem megjött szombaton:(

Gyönyörű 28 napra :/

Nagy csalódás volt, valamiért most elhittem, hogy sikerült.

De nem baj már jobban vagyok és tudom hamarosan sikerül.

Jobbulást neked!!!

Puszi mindenkinek

2015. jan. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8956/9202 anonim ***** válasza:
11%

Irszi, Előd baba gyönyörű. Nem is tűnik olyan picinek a képeken, nagyon szép formás :) Örülök a boldogságodnak és hogy a férjed így védelmez Titeket.

Lilla, őszinte részvétem :( És sajnálom, hogy megjött :( De nagyon drukkolok, hogy ez a hónap sikeres legyen.

Krisztikém, jobbulást! Ezen a télen jó sokszor vagy beteg :( Pozi teszt?

Lia

2015. jan. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8957/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Lilla sajnalom hogyegjott mar megint ://veled miertnincs ugy hogy konnyebb a teherbeeses es emlekszik a szervezeted?Masnak meg igen.Igazsagtalan az elet neha.:(

Nekem is megjott jaj de nagyon nagyon fajt a hasam.Eleve omlott mikor kezdodott reggel.Aztan el voltam vele de delutan Csajok!En azt hittem megszulok valamit komolyan.Kiukt az arcomra a fajdalom fekudtem osszegornyedve sirva...mint egy tuzgolyo ugy egett a mehem es nagyon hasitott bele.Bevettem egybol 2 db(!)algoflexet meg 3(!)db no-spa-t annyira fajt!!Aztan amig az hatott csillagokat lattam komolyan en meg ilyet nem ereztem.Na hatott a gyogyszer es lassan kiallt belole a fajdalom de pokol volt.Ez volt tegnap.Aztan hajnalban kijottem pisilni...(csereltem tampont)...visszafekudtem es mint akibe kest vagtak olyan hirtelen megint ugyanaz a fajdalom rohantam gyogyszerert hogy ha 20 masodpercel hamarabb veszem be annyival kevesebbet kell fajjon ugy mint este.Ugyanaz a szenvedes (talan egy kicsivel kevesbe fajt,de nagyon nagyon igy is)gyogyszer hatott (1 db algoflex)es visszaaludtam.Ma is volt de mar kibirhato 1 gyogyszer eleg volt.Most is fajdogal de ez Hawaii :)


Meg arra is gondoltam hogy Istenem mi van ha elvetelek?!hat ezt mar nem tudom meg de jobb is igy.Mellesleg mikor erre gondoltam azt gondoltam melle hogy nem banom en ha mar igy van csak gyorsabban es ne fajjon mar(ennyire fajt)

Szoval megszenvedtem vele.

Lia draga ugye milyen erdekes??Orulok hogy feltunt neked!En kerdeztem a haziorvost hogy befolyasolhatja-e a vedekezo rendszerem ha napi szinten hasmenesem van sokszor este,ejjel is a metforintol es tonkre ment a belfloram?!?!?de szerinte nem...:O szerintem meg igen.Mert en imadom a gyumolcsoket a zoldsegeket a hagymar a fokhagymat eszem,100%-os leveket imadom szedek egy rakas votamint tudjatok es a betegseg elotti 2 hetben pluszban Multi Tabs Immunot is szedtem hogy az LGG allitolag vedi a berendszert ahol allitolag a vedekezokepesseg 70%-a talalhato.Szerintem azert vagyok mindig beteg mert fel eve egyfolytaban hasmenesem van.Ugyhogy en azota lecsokkentettem a metformint napi 3db helyett 2-re.Aztan csinaltatok egy terhelest visszamegyek az endodokihoz es irjon masikat ha nem jo a cukor vagy valami legyen mert ez nem allapot.Teljesen mindegy hogy mit eszek akkor is omlik belolem a ...!

Amit kibirnek siman hogy gyerekem legyen mit banom en de addigra leepulok teljesen es allandoan beteg vagyok szinte 2 hetente,havonta???Mar nagyon unom.Most mar jobban vagyok sokkal de olyan tartos lazam volt hogy mar megilyedtem hogy kimulok tenyleg!Egyszer ment le gyogyszertol (nem szeretek amugy gyogyszert rogton beszedni semmire lazat is csak 37.8 folott csillapitok mert en akkor mar nagyon rosszul vagyok) amikor bevettem 2 db lazcsillapitot egyszerre azt is azert csinaltam mert egyfolytaban lazas voltam,egyet bevettem es egy ora mulva 2 fokkal magasabb(!) volt a lazam vagy 2 fokkal lejjebb vitte ami loturo.

Aztan kezdett elmulni lassan.Ma mar tok jo nincs hoemelkedes (asszem nem mertem de megereznem)szoval durva volt ez a het.

De szerintem a sok hasmenes kozrejatszik mert azota van ez.

A haziorvosom meg olyan mufurc hogy legszivesebben hatbavagnam neha.

Na jol kipanaszkodtam magam :-D♡

Mindenkinek nagy puszit kuldok!Bocsi csak mar kivagyok attol hogy en mindig beteg vagyok.Uuuuuuugy hogy annyi mindent megteszek erte hogy ne legyek az!!!

Na befejezem :-I :-X jok legyetek!♡

2015. jan. 23. 00:33
 8958/9202 anonim ***** válasza:
34%

Kriszti,azonnal erre gondolták en is hogy nem e vetélés :((

Baratnőm hasonlóan irta le :( neki az volt es 3 hó múlva ujra kismama lett :) gyönyörű lánya van :)

Voltunk fotósnál :) teszek fel képeket :) [link] [link] [link] [link]

2015. jan. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8959/9202 anonim ***** válasza:
0%

Lemaradt hogy puszi mindenkinek :)

Évi

2015. jan. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8960/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Juj Evi Adika gyonyoruuuu :)))milyen nagy legeny mar!:))♡ nagyon vagany szepseges kisfiu :)♡

Amugy tenyleg nagyon jo aron csinaltak a kepeket!!

Kis bőrocskejet az ember minden negyzetmillimimeteret osszepuszilna!!:))♡nagyon edes!♡

Akkor ilyen lehet egy veteles is ...hat nem csinaltam tesztet ugyhogy paszz hogy nalam mi volt csak azt tudom soha se volt ekkora fajdalmam mensikor es orulok hogy abbamaradt.Hat ha meg az volt akkor remelem ugy jarok mint a baratnod :-) koszonom!:)

Na megyek mert Bogyeszkam szetkapja a pelusat :-D♡ kis rosszasagom :)

2015. jan. 23. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!