Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van egy 7éves meg egy 11hónapo...

T.Edina kérdése:

Van egy 7éves meg egy 11hónapos kisfiam, és megint kismama vagyok. Meg tartanám de a kicsi kor külömbség miatt nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. febr. 6. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
MÁsfél év lesz köztük, az már egyáltalán nem vészes.
2014. febr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vannak előnyei is!

nekem 9 hós volt a kisfiam mikor újra terhes lettem,hogy ilyen kicsi a korkülönbség nem feltétlen rossz..a 2 gyerek mára annyira összeszokott olyan mintha egy idősek lennének..együtt játszanak,ugyanazzal el tudnak játszani pedig különböző neműek.

Arról nem is beszélve hogy nagy segítség lesz a 7éves gyerkőc mindenben segíteni akar majd.

Neked kell döntened,de ha anyagiak,és családi állapot úgy van,én megtartanám...

2014. febr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek 3 hónapos volt a babája amikor újra terhes lett, meg se fordult a fejében,hogy a kis korkülönbség miatt elvetesse (én sem értem aki csak ezért képes lenne rá) A gyerekek nagyon jól elvoltak, hamar "összenőttek" nagyon jól eljátszottak, sose volt ezzel baj, már felnőttek és ők is azt mondják,hogy ebből csak előnyük származott!
2014. febr. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 3 éves kisfiú aki most kezdte az óvodát, van egy 10 hós kislányom és 18 hetes kismama vagyok. Először én is megijedtem, hogy úristen mit fogok csinálni aztán aludtam rá egyet, gondolkodtam és megnyugodtam. Lesz ami lesz. Kibírom, nem fogok belehalni. Igaz semmi segítségem nincs, a férjem is sokat dolgozik de csak megoldom valahogy. Most már alig várom, hogy megszülessen!
2014. febr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Én csak annyit mondanék neked, hogy szerencsés vagy! Bár én lennék a te helyzetedben! Egy percig nem gondolkodnék...
2014. febr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze,hogy megtartanám! Sem anyagi,sem egészségügyi,semmi más problémád nincs ezzel csak a korkülömbség? Akkor tartsd meg! Ne is gondolkozz!
2014. febr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En biztos megtartanam, neiked kicsit nehez lesz, de a gyerekeknek meg jol is johet. (Off: rossz a kategoria.)
2014. febr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én összetenném a két kezem, ha másfél év lehetne a gyerekeim között!!!!!!!!!! Szerintem tökéletes! A méhed és a szervezeted rendben van már; a kis korkülönbség pedig nem gát; az első 2 év lesz nehéz max; utána élvezni fogod!

Nekünk sajnos "azt dobta a gép" hogy lombikkal lehet csak gyerekünk; és mivel én is kettőt szeretnék; több szempontból lennel előnyösebb egy ikerpár.

Te annál szerintem sokkal jobban jártál! Szeresd, tartsd meg! NEM vagyok vallásos; de Isten ajándéka, vagy a sorsé.

Anyagilag is jobban jártok; sokkal több támogatást kaptok 3 gyerekre; míg 2-t nagyon drága felnevelni. Gratulálok, és sok sikert! :-) Nagycsalád lesztek! :-)

2014. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!