Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babánál 3-4 hónapos...

Első babánál 3-4 hónapos terhesség látszik a kismamán, kívül meg belül is?

Figyelt kérdés

2014. jan. 1. 10:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél 6 hónaposan ha pulcsi volt rajtam, senki nem vette észre, 4 hónaposan kezdett el látszani a pocakom,de aki nem tudta volna,hogy terhes vagyok,szerintem csak hízásra gondolt volna!
2014. jan. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
5 hónapos terhes vagyok,szerintem és a férjem szerint sem látszik még,csak pólóban.Pulcsiban nálam sincs még semmi.
2014. jan. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
kivüolröl egyén függő. Én ismerek olyat akinek 9 hetesen már látszodott az lsö baba a második meg csak az 5. hónap körül. Belül természetesen "látszik" már legkésöbb a 6. héttöl mert onnantól van szivhang.
2014. jan. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem a 21. héttől kezdett làtszódni.
2014. jan. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

12-16 hetesen (tehát 3-4 hónaposan) még csak egy dudor volt a pocak, kemény volt ott, tehát érezhető volt, hogy ott van valaki, ruha nélkül számunkra egyértelmű volt, de a ruházat még eltakarta teljesen, attól függetlenül, hogy már kismama nadrágot hordtam, mert semmi nem jött rám deréktájban :)

20. héttől viszont már letagadhatatlan volt nálam :)

2014. jan. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy kívül meg belül?
2014. jan. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6. válaszoló: Azt jelenti a ki írásom,hogy belül a babára és a testrészei gondolok, hogy az ennyi idős korban milye van meg és milye nincs kifejlődve. Kivülről pedig a has, mell növekedést értem, meg amin észre lehet venni a terhességet. Kivülről látszik-e olyan változás a kismamán,ami a babára utalhat.
2014. jan. 1. 15:48
 8/18 anonim ***** válasza:
32%
Nem nézegeted könyvekben, neten, ilyen helyeken, hogy mije van a babának? Ultrahangon is látszik, meg el is mondja az orvos, hogy éppen mit lehet látni, mi hogy működik, mi mekkora...stb...Az hogy kívülről mi látszik az egyénenként teljesen eltérő!
2014. jan. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%

12 hetesen már mindene megvan, baba-forma, ekkor végzik az első komoly genetikai UH-t, egy pici kis emberke már ekkor :)

Persze azért van még mit fejlődni rajta, de ekkor már meg lehet számolni az ujjacskáit is :)

2014. jan. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Kismamán 3-4 hónapos terhesség,látszódik-e már kívülről?
2014. jan. 1. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!