Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek a babonák igazak?

Ezek a babonák igazak?

Figyelt kérdés
Amelyik baba aktív a pocakban, az kint is mozgékony lesz, és amelyik nyugis az kint is jó baba lesz Aki kisfiút vár az meghizik és nagy pocakja van,a lányok vigyázznak a mama alakjára?

2013. okt. 30. 11:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Te is mondod, babonák. A babonáknak semmi valóságalapjuk nincs :)


Tudok is mondani kapásból ellenpéldát az utolsóra. Mikor anyukám engem szült felszedett 30 kilót. Tesóméknál 6-7 kilót max, pedig 1 fiú 1 lány volt :)

2013. okt. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik sem jött be.
2013. okt. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 DeAnn ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy igazak-e vagy sem. Anyukámnak öcsémmel nagy pocakja volt, nekem a lányommal alig volt. A mozgékonyság... a lányom a pocakban is mozgolódott, de mióta megszületett, még többet mozog. Ez csak tapasztalat, ettől függetlenül másnál máshogy alakulhat.
2013. okt. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy igazak!

Nálam mindenben az ellenkező jött be.

Az aktív babám egy nyugis srác lett, akivel összesen 9 kilót híztam, amiből Ő 3,5 kg volt.

2013. okt. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem extra aktív volta lányom a pocakban,szívóztak is velem sokat, hogy hiperaktív lesz, én is féltem ettől. Kint pedig nagyon nyugis baba lett.
2013. okt. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. okt. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az aktív-nyugis dolog nálunk bejött, bár ez szerintem nem babona, hanem az emberek közötti különbségek ennyire korán meglátszanak. Szerintem egyébként nem lesz egy baba kevésbé jó attól, mert aktív.

A lányommal nem híztam kevesebbet, mint a fiaimmal.

2013. okt. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
egyszerre voltunk kismamák a sógornőmmel. most 7 hónaposak a fiúk. az enyém nagyon aktív volt a pocakban, és most is nagyon mozgékony, izgága. a sógornőmé lusta volt a pocakban is és most is. ő elhízott, 22 kilót szedett fel és most is sok van rajta, nekem pici gömbölyű hasam volt csak 10 kilót szedtem fel, ami le is ment a szüléssel. szóval az utóbbi állításod biztos csak babona, alkatfüggő, hogy ki mennyit hízik.
2013. okt. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%

anyukám velem 40 kg-t hízott a terhessége alatt, és nagyon nagy pocakja volt.


Én eddig +5 kg-nál járok a 38. héten, fiam lesz :)

2013. okt. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Épp hogy lányos anyukák híznak....
2013. nov. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!