Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszemináció! Ki hova ment...

Hosztafi Erna kérdése:

Inszemináció! Ki hova ment Baja környékén?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszát várom elsősorban akik Baja és környéki lakosok.Babavárás miatt szeretnénk inszeminációra menni.Kérdéseim az lenne,hogy Hova mentetek?Kihez mentetek?Költségek kb.mennyi volt?Illetve mi volt ennek a pontos menet.Mik a feltételek ahhoz,hogy ezt elvégezzék.

Előre is köszönöm a válaszokat.



#inszmináció
2014. nov. 29. 09:40
1 2
 1/11 monyk ***** válasza:
Szia! Èn is bajai vagyok, ès èrdekelt a tèmàban. Több mint egy ève nem jön a baba. Elmentem Dr. Màtrai dokihoz, aki elküldött vèrvètelre (3. 21. Napi) jelenleg is erre vàrok mi az eredmènye, mert nevetsèges hogy màsfèl hónapot kell vàrni rà...na remèlem jövöheten meglesz, de nem is tudom vissza menjek e vagy menjek pècsre a meddösègibe..
2014. nov. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Sztem várd meg az eredményt és annak függvényében menj Pécsre.Ott tudod,h.kihez mész?Ajánlottak neked vkit?Voltatok mind a ketten teljes kivizsgáláson?

2014. nov. 30. 16:44
 3/11 monyk ***** válasza:
Volt a fèrjem is, nàla minden rendben, nekem meg mèg csak ez a vèrvètel volt? Nàlad miket csinàltak? Nem tudom amúgy hogy mennem ezek a dolgok. Egy ismerösöm ment pècsre, ès èpp amikor inszem lett volna tesztelt pozitivat :)
2014. nov. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is bajai vagyok, mi Pécsre járunk. Mondjuk nekünk lombik kellett, így nem tudom az inszem költségeit.

Ami kelleni fog: 3. és 21. napi hormonsor, átjárhatósági, a férj részéről spermavizsgálat.

Ha ezek megvannak, akkor érdemes továbblépni. Ha gond van ezekben, akkor meg kell oldani, ha nincs, akkor irány a meddőségi, ahol a továbbiakat mondják. Ha érdekel leírom őket, de előbb elég eddig eljutni :)

2014. dec. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nálam még nem csináltak semmit,még nem indultuk el semerre csak érdeklődöm.

Páromnál vannak heretáji problémák,nagyon sok orvosnál voltunk senki nem tudott semmit mondani.Természetesen közben próbálkozunk csak még semmi eredmény.Az utolsó orvos spermavizsgát kért amiben kiderült,h.tele van baktériummal,ami befolyásolja.Sok antibiotikumot szed ami szintén nem tesz jót nekik.Most mentünk vissza,vittünk mintát,megvárom az eredményt és annak függvényében intézkedem.Hamarosan én is kérni fogok egy teljes vizsgálatot,h.biztosra menjünk,vérvétel,átjárhatóság meg ilyenek.Nem akarok éveket várni,inkább kideríteni,h.mindkét félnél minden rendben van-e vagy sem és ha nem akkor intézkedni.Az inszem költsége változó,valahol kell érte fizetni valahol meg nem.Igen,majd kérni fogom a tudnivalókat :D de ahogy te is írtad,ezeket kiderítjük és csak abban az esetben megyünk oda.

2014. dec. 2. 17:08
 6/11 A kérdező kommentje:
Nálatok sikerült a lombik?Hogy álltok?
2014. dec. 2. 17:19
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor még az elején tartotok. Először várd meg, hogy mit mutatnak párod eredményei, aztán majd meglátjátok. Mondjuk azt is jó lenne tudni, hogy a bacikon kívül a spermaszám normális-e, stb. Sajnos a baba témában csak lépésről lépésre lehet haladni, annyi mindennek stimmelnie kell, és egyik eredményből jön az egyik vizsgálat, másikból a másik...

Nálunk az első lombik sikerült, most kistesóra gyúrunk, de sajnos túl vagyunk 3 sikertelen lombikon ( ebből 1 korai vetélés) :( Majd lesz valahogy...

Ha kérdésed van írj nyugodtan.

2014. dec. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen,még nagyon az elején vagyunk csak ez fránya türelem,kevés van belőle,de muszály lesz.Arra is kíváncsiak vagyunk,de azt majd később,egyenlőre a bacik kiűzése a fontos és utána jöhet a gyorsaságuk :D

Az első babának gratulálok,a másodikhoz meg sok energiát és türelmet kívánok.Biztos lesznek kérdéseim,de ezekkel még egy picit várok.Összegyűjtöm őket és utána megkörnyékezlek vele :D Köszönöm az eddigi válaszodat.

2014. dec. 3. 19:06
 9/11 A kérdező kommentje:
Baján a kórházban csinálnak átjárhatósági vizsgálatot?
2014. dec. 6. 18:25
 10/11 anonim ***** válasza:

Huhh, nekem fogalmam sincs...

Én nem Baján csináltattam, ettől függetlenül gondolom ott is lehet, passz. Ha esetleg van magán nődokid, akkor kérdezd meg.

2014. dec. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!