Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Meselnetek nekem clostybegyt...

Meselnetek nekem clostybegyt (clomid) sikersztorikat? Jo lenne a pozitiv energia!

Figyelt kérdés

Most varom, hogy megjojjon es aztan kezdem a clomid-ot. Mar alig varom. Tobb mint fel eve nem volt peteeres! :(

Termekenysegi klinikara kellett mennunk. Most nagyon remenykedek, hogy vegre lesz eselyunk.



2015. okt. 22. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly négy ciklusban szedtem, akkor nem segített. Azóta sokat fogytam - kb. 20 kilót - diétáztam, sportoltam. Ennek ellenére még mindig bizonytalankodott a peteérésem, ezért áprilisban újra Clotosty. Most rögtön segített! Meg is marad egy dobozzal a kistesóra. :)


26+6 hkm

2015. okt. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szia. Koszi a valaszt. Nekem normal sulyom van es sportolok is. Nagyon remenykedem!
2015. okt. 22. 12:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekünk most derült ki,h jön a baba.első clostys hónap sikerült.😊előtte 2,5év próba volt.
2015. okt. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De orulok nektek! Remelem mi is igy leszunk! :)
2015. okt. 23. 23:51
 5/11 anonim ***** válasza:

Gratulalok en is :) ez szuper!!! Es persze remenyt ad.

Nekem is elso clostys honapom kedves kerdezo. Ma kezdtem.

Te elkezdted mar?

2015. okt. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szia. En holnap kezdem. Hogy erzed magad? Kijott valami mellekhatas? Fejfajas vagy hohullam? Akarmi? Szurkolok neked!
2015. okt. 24. 17:26
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyelore semmi szamottevo. Minimalis szedelges neha es kicsi hasfajas lent jobboldalt. De ki tudja epp ettol e. En reggel es este felet szedek. Te?

Remeljuk hasznal mindkettonknek!

Nektek elso baba lenne?

2015. okt. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szia. Igen elso baba. En ma kezdtem es egy egeszet egyszerre veszek be. Ugy alakult, hogy ebedidoben, mert ugy tudom a pajzsmirigy gyogyszerrel jobb nem keverni kb oran keresztul es azt reggel szedem. Sok sikert nekunk! Koszi a valaszt! Irhatsz meg ha gondolod, akar privit is. Szia
2015. okt. 25. 12:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Írtam privit.
2015. okt. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Kérdezőnek: Sikerült teherbe esned végülis? Én is hasonlo cipőben járok most.. :)
2019. dec. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!