Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Gyomorégésre, büfögésre 6...

Gyomorégésre, büfögésre 6 hetes terhesen már szedhetek Rennie rágótablettát?

Figyelt kérdés

Még egy kérdés .....Ti milyen terhesvitamint szedtek?

Én ma vettem a gyógyszertárba MagneB6-ot és Dr. Czeizel magzatvédő multivitamint.Szerintetek ez jó választás volt ? Vagy mást ajánlanátok ?


2014. dec. 11. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Rennie -t én már szedtem ilyenkor. A magzatvedo vitaminrol nem tudok nyilatkozni, de szerintem nem lehet olyan rossz. Lényeg, hogy szedj valamilyet. Kérdezd meg a védőnőt, vagy a dokit. De a gyógyszerész is tudja. Én Matruelle-t szedtem.
2014. dec. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szedd nyugodtan (nem tullépve a napi megenegedett mennyiséget), a kálcium tartalmát számold bele ha viszel be pluszban kálciumot is (betegtájékoztatóban pontosan benne van).

Magne b6+vitamin, teljesen jó.

2014. dec. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is használtam Rennie-t ennyi idősen, bár nekem sajnos nem használt. :S :)

Nekem a dokim a Femibion 800-at javasolta. Azt mondta, hogy abban a legtöbb a folsav.

A 12. hét óta pedig Gravidát szedek, de ezt már csak 2-3 naponta kell.

29+4 hetes kismama

2014. dec. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En is szedtem mar ilyenkor a renniet mert azthittem megbolondulok ugy egett a gyomrom. en az osszes terhesvitamintol rosszul voltam ezert nem is szedtem... c vitamin magnezium es ennyi. a baba ennel egeszsegesebb nrm is lehetne :) 15 hetes kismama
2014. dec. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Terhes vitamin ez egy jo dolog mar annak aki ne hányja ki folyton:))de amugy mindegy melyik..renniet lehet persze ha hasznal,gaviscon szirup jobb én azt ittam!
2014. dec. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. dec. 12. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!