Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Most 4 hónapos a kisfiam, de terhes lettem újra. 9 hetes lehetek már. Nem tudom mit tegyek. A kisbabánk is még csak szinte most született meg, nem érzem hogy készen állnék egy kistestvérre. Az abortusz gondolatától mégis rosszul vagyok. Nem tudom mi tévő legyek.
2021. jan. 18. 10:55
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/156 anonim ***** válasza:
35%
#85, kb annyira kockázatos, mint egy foghúzás... egyébként meg persze, a nő döntése (elvégre is az ő teste), csak utána nem kell boci szemekkel nézni, ha a férfi is meghozza a saját döntéseit... és a döntést hozó nő lapátra kerül babicikástul...
2021. jan. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/156 anonim ***** válasza:
36%
"Őszintén kívánom neked, hogy teherbe essen a nőd és ne vetesse el:)" - köszi, de egyfelől ismerem a párom, másfelől most nem lenne nagy dráma, egyedül is el tudná tartani adott esetben, nem lennék áldozat akkor se. (de szerencsére nem vágyik babázni)
2021. jan. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/156 anonim ***** válasza:
62%

Nőgyógyász vagyok, szerintem jobban tudom, milyen kockázatai vannak, mint te.

Mondjuk ha lesz egy asherman-szindrómája, ami után még nem lesz terhes, amikor már mindketten akarják, akkor a pasi rövid úton hagyja majd ott a meddő nőjét.

Vagy ha kiveszik a méhét, rögtön nem lesz olyan kívánatos, mert "akartam én gyereket, csak 5 év múlva".

Vagy 3 hónapig stomaval.... Biztos mellette maradnál, ha a szaros zacsi lógna az oldalán. Ugye?


Igen, kicsi az esélye a szövődménynek. De van. Amit nem neked kell viselned. Így aztán könnyű.

2021. jan. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/156 anonim ***** válasza:
41%
"Biztos mellette maradnál, ha a szaros zacsi lógna az oldalán. Ugye?" - ha ő mellettem volt, nyilván én is mellette vagyok. HA viszont elllenem volt, és a szülés sokkal gyakoribb és súlyosabb szövődményeit szívja meg, akkor nyilván nem maradnék mellette... ő döntött ellenem, én csak reagálok rá)
2021. jan. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/156 anonim ***** válasza:
57%

"nem a szülés + 6 hét után jövő második..." Normál esetben olyankor még nem is élnek nemi életet... De te nem bírtad ki, hogy nyitott méhszáj, ömlő vér és nem kapsz p¡nát, mert te vagy az első, így ezek szerint megkaptad. Hiba került a gépezetbe, és inkább ott hagytál mindent a fa$zba, a meglévő gyereked is, és a szemét ex megdöglött, a gyerekkel, akit vállaltál, meg lett, ami lett.

Te boldog vagy (állítólag), így happy end lett a vége. Akkor mi is a gond?

Te boldog vahy,

2021. jan. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/156 anonim ***** válasza:
62%
"Normál esetben olyankor még nem is élnek nemi életet... De te nem bírtad ki," - fodítva el sem tudod képzelni, mi? Bizony van nő, aki VÁRJA, hogy végre lejárjon a 6 hét, mert neki is hiányzik a szex... nem mindenki frigid idióta... ahogy a Kérdező se volt az...
2021. jan. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/156 anonim ***** válasza:
80%

Ha már itt tartunk, én is vàrtam, de az első után 5 hónapig esélytelen volt a behatolás, hiába próbáltuk.

(Nem azt mondtam ezzel, hogy nem volt köztünk semmi.)


A másik kettőnél szintén megoldottuk másképp, de a behatolással kivártunk 5 hetet, mivel fertőzést nem akartam.


De ha ennyire ràd volt gerjedve, akkor miben is lettél háttérbe szorítva?

(Ja, ha csak erre reagáltál, akkor végülis a többi része igaz...)

2021. jan. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/156 anonim ***** válasza:
59%

#92 "Te boldog vagy (állítólag), így happy end lett a vége. Akkor mi is a gond? Te boldog vahy," - kihagytál ugye egy fontos szót, helyesen: Te _MOST_ boldog vagy ... azokban az években, amig benne vergődtem ebben a helyzetben, kicsit sem voltam boldog, azt gondolhatod. Szóval volt pár igen nyomorúságos évem anno... amit az ellenségemnek sem kívánnák... pláne a Kérdező párjának nem, akivel a világon semmi bajom nincs. (mondjuk ma már annyival több eszem van, hogy ilyen helyzetben azonnal szakítanék, és nem ragadnék benne évekre, a saját sorsomat rontva.)


#94 "De ha ennyire ràd volt gerjedve, akkor miben is lettél háttérbe szorítva?" - figyelj egy párkapcsolat messze nem csak a szexről szól, az nincs benne az első 3-ba se... mondjuk az első 10-ben már igen:)

2021. jan. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/156 anonim ***** válasza:
58%
Akkor végülis teljesen rendben van, hogy a meglévő, addig veled élő gyereked is fogtad, ott hagytad a francba, mert akkor ő se kell... Azt miután az anyja feldobta a pacskert, foglalkozzon vele, aki akar... (Akit elvileg akartál...)
2021. jan. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/156 anonim ***** válasza:
51%
#96, tudod, ez egy csapda... ha csak az egyikkel törődtem volna, a másikat meg hanyagolom, akkor azért kapnám az ívet, hogy "hogy lehetek ilyen szemét, az a gyerek nem tehet semmiről" stb... szóval az anyatípusúéknak csak az felelne meg, ha a balek férfi feláldozná magát a babukákért.... namost ilyen hülye meg nem vagyok...
2021. jan. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!