Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Most 4 hónapos a kisfiam, de terhes lettem újra. 9 hetes lehetek már. Nem tudom mit tegyek. A kisbabánk is még csak szinte most született meg, nem érzem hogy készen állnék egy kistestvérre. Az abortusz gondolatától mégis rosszul vagyok. Nem tudom mi tévő legyek.
2021. jan. 18. 10:55
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/156 anonim ***** válasza:
79%

"akik képesek egy magzatot a párjuk elé helyezni..."

Akkor ezt fejtsd ki, számodra mit jelent. Csak szeretném megérteni, konkrétan mi ment vègbe abban a bizonyos kapcsolatban....

2021. jan. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/156 anonim ***** válasza:
33%
#102, az, hogy abba a kapcsolatba semmiképp nem fért volna bele még egy gyerek akkor. Se anyagilag, se egzisztenciálisan, se sehogy. Azzal, hogy élve megszületett, kényszerpályára helyezte mindkettőnk életét. Ennyi. Na most, a saját életével megteheti, az enyémmel meg nem.
2021. jan. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/156 anonim ***** válasza:
44%

"magzatvédők rádumálták az örökbe adásra... "


Ezt honnan tudod? Később ő mondta el, hogy ezren körbeállták és rádumálták? Igazából jó sok sztori lehet, aminek az lehetett a vége hogy te örökbeadandó csecsemő lettél. Az is lehet, hogy meghalt szülés közben, vagy anyagiak miatt az apáddal közösen döntöttek így. Stb stb stb.

Mindegy, ez a drámai mondat fent annyival jobban hangzik nyilván.

2021. jan. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/156 anonim ***** válasza:
54%
#84, ez a TÉNY, ne akarjátok már jobban ismerni az életem, mint én magam... egy szerencsétlen 16 éves csaj volt, és akkor még nem volt gyakorlat a gyámüggyel védekezni a vallássérült szülők-rokonok ellen...
2021. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/156 anonim ***** válasza:
50%

Egyébként van egy tanulsága az általam átélt, meg itt a kérdésben szereplű ügynek. Én is evidensnek gondoltam, hogy ha van egy eset, amikor én engedek, akkor az exemnek eszébe se juthat, hogy a következő esetben ne ő engedjen. De a kérdést olvasva már végképp úgy tűnik, hogy az anyuciknak teljesen más fogalmaik vannak a korrektségről, mint a mezei halandóknak...:(

Egyébként meg egy kapcsolat egy nem közösen kívánt gyerekvállalásra sokkal nagyobb eséllyel megy rá, mint egy művi abortuszra.

2021. jan. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/156 anonim ***** válasza:
41%
"Egyébként meg egy kapcsolat egy nem közösen kívánt gyerekvállalásra sokkal nagyobb eséllyel megy rá, mint egy művi abortuszra." => Kivéve, ha nem akarta mindkét fél azt az abortuszt, csak valamelyik belegyezett... Akkor rámegy, ez biztos.
2021. jan. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/156 anonim ***** válasza:
50%
#87, ez a magzatvédő kamu... próbálj egy kicsit gondolodni, az AB-on egyszer kell átesni, addig a nem kívánt gyereket folyamatosan el kell viselni, és folyamatosan termeli a poblémákat...
2021. jan. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/156 anonim ***** válasza:
38%
"de te egy minimálisan se gondolsz bele, milyen lehet egy nőnek a helyében egy terhességel." - kérdés, hogy a nő normális-e... ha az, akkor max megkönnyebbül az abortusztól, ugye... a magzat által folytatott hormonális manipulációt ki lehet védeni... a progeszteront kell semlegesíteni, ennyi. És jé, a mifepristone pont ezt csinálja...
2021. jan. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/156 anonim ***** válasza:
40%
"De persze mi értsük meg nőként, hogy neked milyen borzalmasan undoritóan pocsék gumiban a szex" - szerencsére vannak nők,a akiknek pont ugyanez a féleményük a gumióvszerről... úgyhogy nem nagy ördöngősség olyan nőt találni, akinél szóba sem jöhet...:)
2021. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/156 anonim ***** válasza:
84%
Nő*
2021. jan. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!