Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Most 4 hónapos a kisfiam, de terhes lettem újra. 9 hetes lehetek már. Nem tudom mit tegyek. A kisbabánk is még csak szinte most született meg, nem érzem hogy készen állnék egy kistestvérre. Az abortusz gondolatától mégis rosszul vagyok. Nem tudom mi tévő legyek.
2021. jan. 18. 10:55
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/156 anonim ***** válasza:
55%
#67 "Viszont amikor közös megegyezéssel vállalják be a becsúszott gyereket, végül mégis az általad vázolt forgatókönyv van... Na, olyankor hogy is van ez? Na mesélj csak" - egyszerű, az sosem szül pozitív véget, ha az ember "kapitulál" a sors akaratának... mindig benne mard az áldozat-tudat. A baj meg akkor szokott jönni ilyen esetben, amikor kezdődnek az elvárások... "vállalj több munkát mert a gyerek", "ne járj el a haverokkal mert a gyerek", "nagyobb lakás kellene, mert a gyerek" - most ezt kolyan azért szúrjam el az életem, mert a nekem szerelmet hazudó nem tudott parancsolni az átkozott anyai ösztönének???? (tudod, a közkeletű magzatvédő hazugságokkal szemben a gyerek nem olyan, akit csak vállalni kell, aztán eláll a sarokban nulla ráfordítással, folyamatosan áldozatokat - na ez az, amire az ember úgy dönt, hogy bocs, de már nem éri meg...)
2021. jan. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/156 anonim ***** válasza:
63%
#69 "Remek forgatókönyv." - ha ennyire tetszik, akkor szívből kívánom neked is...
2021. jan. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/156 anonim ***** válasza:
36%

#72 Bevállaltad a gyerekedet, közös döntés volt, már leírtad.... Aztán hopp, mégse és dögöljön meg az anyjával együtt...

És kened a halottra a szart....



#74 Én vállaltam a következményeit a tetteimnek, nem is tudom, miért nekem kell ilyet kívánni.


#69 voltam.

2021. jan. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/156 anonim ***** válasza:
35%

"#72 Bevállaltad a gyerekedet, közös döntés volt, már leírtad...." ... birom az ilyen okoskodókat, akik jobban akrják ismerni az én életem, az én párom, az én gondolataim, mint én magam...

"És kened a halottra a szart...." - nem kenek én senkire semmit, leírom a tényeket, és a véleményemet, hogy a Kérdező tanuljon belőle. Az exem hozott szimplán egy nagyon rossz döntést... ha mellém áll a konfliktusban és nem a méhe tartalma mellé - akkor teljes joggal elvárhatta volna, hogy én is MELLÉ álljak - valszeg ma is élne. Így meg jól megszívta mindenki...


"#74 Én vállaltam a következményeit a tetteimnek," - egészségedre, veregesd vállon magad... "nem is tudom, miért nekem kell ilyet kívánni." te irigyelted... hát tessék... rajtam ne múljon... egyet fogjatok már föl: NINCS olyan, hogy "a gyerek az első"... az embernek vagy a párja az első, vagy télakoljon, és ne sértődjön meg, hogy a továbbiakban párjának sem lesz ő az első. (hatás-ellenhatás, Newton II.)

(egyébként rajtam láthatod, hogy az átkok hogy fogannak meg, engem biztosan pokolba kívántak páran... ehhez képest van egy jó életem, egy csodálatos párom - aki soha sem a "férjnek és apának való" balekot látta bennem - és ezzel pár "majd meg fogod bánni!"-típusú nyomit halálra dühítek...)

2021. jan. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/156 anonim ***** válasza:
38%

#78

Te magad írtad, hogy közös döntés volt megtartani a gyógyszer mellett becsúszott gyereket, nem volt szó abortuszról, akkor miért csak a másik fél a hibás?



Ja, hogy te hajszoltad az öngyilkosságba? Tán a szerelem végzett vele? Azt azért kétlem...

2021. jan. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/156 anonim ***** válasza:
56%
"Mit tennétek a helyemben?" - Kérdező, ha egy kicsit is szeeted a párod, megszakíttatod a terhességed. Ha viszont nem, akkor a továbbiakban te se várj tőle semmi jót...
2021. jan. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/156 anonim ***** válasza:
32%
#81, "És ez a lényeg b.meg. Ő VALLATA BE, AKKOR ÍGY JÁRT." - mi közöm ehhez a retkes feminyomi érveléshez??? Egy ember akkor vállal gyereket, amikor tudatosan döntést hoz egy terhesség sorsáról. Nem, a "védekezés nélkül" még véletlenül se azt jelenti, hogy "jöhet a baba", szimplán azt jelenti, hogy "így jött ki" és kész. Ennek tükrében lehet majd dönteni.
2021. jan. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/156 anonim ***** válasza:
78%
A terhesség nem egy ruhadarab, amit visszaviszel a boltba, ha mégsem tetszik. Én nem vagyok abortusz ellenes, de annak is megvan ám a maga kockázata, és bizony a nő döntése, hogy bevállaja-e vagy sem. Neked könnyű, nem neked kell műtétre menni és bevállalni a szövődményeket. Úgy könnyű pofázni, ha nem a te bőrödre megy a vásár.
2021. jan. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/156 anonim ***** válasza:
38%

#82 "Te magad írtad, hogy közös döntés volt megtartani a gyógyszer mellett becsúszott gyereket" - így van, az volt... te idióta, az az ELSŐ terhessége volt, nem a szülés + 6 hét után jövő második...


"Ja, hogy te hajszoltad az öngyilkosságba? Tán a szerelem végzett vele? Azt azért kétlem..." - szerencsére akkor már egy éve nem éltünk együtt, úgyhogy egyetlen idióta sem kezdett engem okolni ez ügyben...

2021. jan. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/156 anonim ***** válasza:
45%
Őszintén kívánom neked, hogy teherbe essen a nőd és ne vetesse el:)
2021. jan. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!