Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Most 4 hónapos a kisfiam, de terhes lettem újra. 9 hetes lehetek már. Nem tudom mit tegyek. A kisbabánk is még csak szinte most született meg, nem érzem hogy készen állnék egy kistestvérre. Az abortusz gondolatától mégis rosszul vagyok. Nem tudom mi tévő legyek.
2021. jan. 18. 10:55
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/156 anonim ***** válasza:
29%
En biztos nem a kis lelektol szabadulnek meg aki semmirol se tehet, hanem a patkany ferjemtol aki ember volt gyereket csinalni de nevelni mar nem!
2021. jan. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/156 anonim ***** válasza:
32%
#58 Mert a fèrfiak érdekeit elsö sorban az ilyen típusú nöktöl kell megvéddeni
2021. jan. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/156 anonim ***** válasza:
34%
Mármint a sok nyavajás óvszerügynök? Én sem értem a nyüzsgésüket, egy terhességen semmit nem változtat egy óvszer... szóval aszolút off.
2021. jan. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/156 anonim ***** válasza:
80%
És mily meglepő, tudja, hogy róla van szó....
2021. jan. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/156 anonim ***** válasza:
91%
De hiányolom azt az elszólását, hogy az óvszer egy fasisztoid eszköz :D
2021. jan. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/156 anonim ***** válasza:
28%

#65, nem nyertél:) Lehet, hogy neked újdonság, hogy normális férfiak között is van szolidarítás... (egyébként nálunk a Dienille megy, ha annyira érdekel). De ennél a kérdésnél a fő téma nem a védekezés, hanem a már bekövetkezett terhesség. Ezt a két dolgot meg nem jó összezagyválni, és egy ilyen kérdésnél a védekezésről hagyibálni... ugyanis az semmit nem befolyásol a terhességen. Az itteni helyzetről meg sajnos van bőséggel tapasztalatom (ld #35, #41).

Teljesen fölösleges arra bazírozni, hogy "majd, ha a karjában tartja, majd megenyhül" - tapasztalatom szerint ez pont SOHA SEM fog bekövetkezni... (illetve csak a magzatvédők hazudozásában létezik.) AZ, hogy a spermadonor (tkp az) lelép, az a lehető legpozitívabb reális forgatókönyv kb, mert akkor a nő csak szimplán egyedül marad a két gyerekkel. Egy fokkal kínosabb, ha a férfi az élete tönkretevőjét fogja látni a gyerekben, és eszerint áll hozzájuk... és ez ragozható az ad abszurdumig... egyébként fel nem foghatom józan ésszel, hogy hogy képes egy nő a méhe tartalmát a párja elé helyezni, miközben szerelmet HAZUDIK...


Szóval Kérdező, ha nem akarsz direktben ártani a párodnak, nem vagy a legádázabb ellensége, akkor a helyes döntés az abortusz - azt gondolom.

2021. jan. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/156 anonim ***** válasza:
86%

#66 Van ilyen. Hogy az apa akarata ellenére a nő belerántja. Jogos, sosincs jó vége.


Viszont amikor közös megegyezéssel vállalják be a becsúszott gyereket, végül mégis az általad vázolt forgatókönyv van... Na, olyankor hogy is van ez? Na mesélj csak....

2021. jan. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/156 anonim ***** válasza:
58%

Én meg azt nem értem, hogy képes egy férfi az élvezetet a saját párja elé helyezni.

Ugyanis a dugás előtt valahogy rendezni kell a védekezést.

Nekem az ne pofazzon arról, hogy a nő milyen szemét, aki simán felcsinálja, pedig tudja, hogy nem megoldott a védekezés. Ha anélkül dugni volt esze, akkor ne visítson, ha kölyök les belőle.

2021. jan. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/156 anonim ***** válasza:
20%
Kedves Kérdező! :) Én a helyedben megtartanám. Ez a Te döntésed, nem a párodé. Ne hagyd, hogy az akaratát rád erőltesse. Az is lehet, hogy egy idő után meggondolná a hozzáállását és máshogy látná a dolgokat, mint az első gyerek esetében. Az a 9 hónap nemcsak a babának kell a fejlődéshez, hanem Nektek is a szülővé váláshoz. Minden változás nehézséggel jár, így van ez a gyerekvállalással is, ugyanakkor sok örömet is tartogat. Egy ismerősöm hasonló helyzetbe került, amikor a harmadik gyerekét várta. A férje mindenképpen az abortusz mellett állt, de ő megtartotta a babát. Utólag már a férje is megbánta, hogy az elvetetést támogatta volna. Olyanokat is ismerek, akik férfiként rábeszélték abortuszra a párjukat, és ezt utólag nagyon megbánták. Nagyon sokszor előfordul (tanulmányok is készültek erről), hogy egy házasság vagy párkapcsolat nem éli túl az abortuszt, főleg úgy, ha az egyik fél nem is ezt akarta. Minden jót kívánok! :)
2021. jan. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/156 1Léna ***** válasza:
32%

Nehéz helyzet, ami mérlegre tette a kapcsolatotok erősségét. Egy újabb gyermek egy újabb különleges személy formálódik benned, mely kettőtök kapcsolatának gyümölcse.

Fontos, hogy ne ess kétségbe, hanem próbálj magadra, magadba figyelni. Menj el sétálni, gondold át mi az amire a szíved vágyik. Ha megvan, hogy Te mit szeretnél, akkor abban az irányba tegyél lépéseket. Nehéz lesz, de erre a döntésedre életed végéig emlémezni fogsz. Ezért nem mindegy, hogy mit döntesz, mert a saját lelked békességére kell törekedned. Aki szeret megért, és elfogad. Lehet, hogy nem ért egyet, de szeret és figyelembe veszi a vágyaidat, mert szeretne boldoggá tenni. Hiszem, hogy sikerül egy jó döntést hoznod.

2021. jan. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!