Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha a 20 hetes uh-n kiderülne,...

Ha a 20 hetes uh-n kiderülne, hogy magzatodnak a kezén és a lábán csak 1-1 ujj van, megtartanád?

Figyelt kérdés
2014. márc. 6. 23:30
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯
 251/328 anonim ***** válasza:
41%
Szia Kedves Kérdező. Végigolvastam a történeted, szörnyű ilyet hallani/olvasni, sírtam is :( Sajnálom Dórikát! De most itt van a kisfiad, és hidd el minden a legnagyobb rendben lesz!! Sok boldogságot és egészséget kívánok hozzá! Mi most kezdtünk a babaprojektbe a férjemmel, első hónapunk. Szép név az Áron is, de én Noel párti vagyok inkább :)
2014. aug. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 252/328 anonim ***** válasza:
100%

Nagy ölelést küldök neked és a kicsi fiadnak is! Annyira örülök, hogy minden rendben veletek, rettentően meghatott a történetetek. Szívből kívánom a legjobbakat....!!!


Ha megengeded elmesélem a saját kis csodánkat, ami jó példa arra, hogy igenis lehet jó a vége a dolgoknak akkor is, ha erre vajmi kevés esélyt adnak az orvosok.

Első baba, 10 évet vártam rá. 14 hetesen perforált a vakbelem, toltak a műtőbe és közben sorolták, hogy 67% esélye van, hogy a magzat nem éli túl, vagy ha túléli, a gyógyszerártalom+magzati korban átélt traumás sokk + az anyai stressz miatt minimum középsúlyos idegrendszeri károsodás éri. A műtét közben megállt a szíve, életem leghosszabb pár másodperce volt, kb 20 évet öregedtem közben. De újraindult. A műtét után számszerűsítették a fogyatékosság várható mértékét és adtak két hetet, hogy eldöntsem, megtartom-e (ez nem volt kérdés, de mindenáron meg akartak győzni...) Program császárra írtak ki, mivel nem akarták kockáztatni a hegszétválást, és folyamatosan kontrollálták a belső varratokat ahogy nőtt a magzat súlya, minden egyes vizsgálatnál megkaptam hogy ennek a babának nem lenne szabad megszületni.

Végig izgultam érte, hogy megmarad-e, ki tudom-e hordani, hogy meg tudom-e szülni, hogy sérült lesz-e...

Végül korababaként (spontán hüvelyi úton) és makkegészségesen született. Nemsoká 6 éves,isteni eszes, intelligens, egészségügyileg és szellemileg teljesen rendben van vele.

2014. aug. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 253/328 A kérdező kommentje:
Juj kedves utolsó nagy gratula nektek, nagyon jó ilyet olvasni! Minden jót nektek :)
2014. aug. 29. 10:54
 254/328 anonim ***** válasza:

252-es, nagyon örülök nektek! :)

Kedves kérdező, hogy vagytok? :) Remélem, minden rendben van veled és a picivel! :)

2014. szept. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 255/328 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Lassan félidő :) Hétfőn újra ultrahang, nagyon várom már! Minden a legnagyobb rendben, nagyon jól vagyunk. Noel egész nap mocorog, néha kicsit ég és szúr a császáros hegem, de nagyon jól vagyunk :)
2014. szept. 5. 19:26
 256/328 anonim ***** válasza:
73%
252-es: csodálatos csoda történet gratulálok hozzá és örülök hogy minden jól végződött jó ilyent olvasni, s fiú vagy lány lett? !!! kedves kérdező: örülök hogy minden rendben van a picifiúval s szorítok, hogy továbbra is úgy legyen!!! :)
2014. szept. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 257/328 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező!Ennél jobb híreket nem is írhattál volna.Legalább annyira várom a hétfőt,mint Te!Feltétlen írj majd!
2014. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 258/328 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy velem vagytok :) Feltétlen írni fogok ígérem :)
2014. szept. 5. 22:11
 259/328 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Legyen mind kettő Kiskuti Áron Noel.
2014. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 260/328 anonim ***** válasza:
Mi volt az ultrahangon?
2014. szept. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!