Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha a 20 hetes uh-n kiderülne,...

Ha a 20 hetes uh-n kiderülne, hogy magzatodnak a kezén és a lábán csak 1-1 ujj van, megtartanád?

Figyelt kérdés
2014. márc. 6. 23:30
 271/328 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó vagyok.. Arr a gondoltam felhivhatnánk a Hajdu doktornőt.. Igaz orvosi titoktartás meg társai,de hátha:))
2014. szept. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 272/328 anonim ***** válasza:
93%

utolsó, ne haragudj, de már ez a feltevés is nagyon modortalan.

biztos jó oka volt rá, hogy törölte magát és nem jelentkezik, hasonló helyzetben gondolom te is roppant mérges lennél, ha az orvosod kikotyogná a dolgaidat. (mellesleg teljesen meddőnek érzem az egész ötletet, még a családjának sem hiszem, hogy kiadna bárminemű információt, nemhogy névtelen (és aggódó) fórumozóknak...)


én is nagyon örültem volna ha jelentkezik, pláne ha jó hírekkel, de biztos nyomós oka van az eltűnésre.

sajnálom mindenesetre.

2014. szept. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 273/328 anonim ***** válasza:
100%
271. válaszoló:aranyos vagy,hogy így aggódsz.De ismervén a Hajdú doktornőt még a családjának se adna ki infót,nemhogy egy idegennek.És rendben is van ez így szerintem.Én is szívből sajnálom a kérdezőt,mert biztos,hogy nyomós és szomorú oka van annak,hogy töröltette Magát....így ismeretlenül is a legjobbakat kívánom Neki!
2014. szept. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 274/328 anonim ***** válasza:
100%

emlékeztek a 207-es válaszolóra? Ő írt elég csúnya hangnemben, hogy ismeri a kérdezőt.

Na, ott is rákattintottam a privát üzenetre, és ő is törölve van.


Érdekes...

2014. szept. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 275/328 anonim ***** válasza:
60%
Kamu volt az egész ,csak egy unatkozó tini.
2014. szept. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 276/328 anonim ***** válasza:
32%
Á sztem nem volt kamu. Egy tini nem tud ilyen konkrétumokat írni
2014. szept. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 277/328 anonim ***** válasza:
82%

Miért ne tudna? Én is csak 19 éves vagyok, viszont egyrészt egszségügyi iskolába járok, másrészt mindennek utána lehet nézni a neten. :)

Nekem spec. az volt furcsa, hogy akármi történt, egyből írt. Ha nekem meghalna a kisbabám, eszembe sem jutna a gyakoris kérdésem.

2014. szept. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 278/328 Vilcsianyuja ***** válasza:
21%
Sok mindent el tudok képzelni, de hogy ez a kérdés kamu volna, azt nem. Nagyon remélem, hogy nem valami rossz történt, inkább abban bízom, hogy a kérdező azzal, hogy törölte magát innen, végleg "letette a gyászt", és így is próbál megújulni és pozitívan előretekinteni. Lehet, hogy fel sem merült benne, hogy itt még követik és aggódnak érte. Tényleg nagyon remélem, hogy így van... A másik lehetőségbe bele se merek gondolni.
2014. szept. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 279/328 anonim ***** válasza:
58%
Az utolsó kommentbe azt írja,hogy feltétlen írni fog,nem hiszem,hogy nem gondolja,hogy aggódunk érte.
2014. szept. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 280/328 anonim ***** válasza:
72%

én is voltam koraszülött osztályon, és amikor nem a babámnál voltam, vagy nem volt nálam valaki, netezgettem, itt a gyakorin is sokat.

Azt nem tudom, hogy ha elveszítettük volna, írogattam volna-e.

2014. szept. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!