Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha a 20 hetes uh-n kiderülne,...

Ha a 20 hetes uh-n kiderülne, hogy magzatodnak a kezén és a lábán csak 1-1 ujj van, megtartanád?

Figyelt kérdés
2014. márc. 6. 23:30
 321/328 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó:szégyellem magam,de 3 gyerekes szülőként felültem a történetnek....nem számolgattam,hogy mi mikor történt(a baba halála,a fogantatás,a félidős UH,a szülés).Nem is értem,hogyan lehet ilyen dolgokkal viccelni.Ha azt mondaná,hogy szociológiai felmérést végzett,vagy a diplomamunkájához kellett,talán megérteném.De így?!Beteg elmének tartom!
2015. jan. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 322/328 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindannyian felultunk!!!

Addig a pillanatig mindennyian elhittuk es senki sem gyanakodott kamura amig itt meg nem jelent masik regisztracioval, a 3 es fel kilos koraszulottel aki 1 hetesen 2 honaposnak nezett ki, apropo torolve lett a kep...


En is csak akkor jottem ra amikor masok erre elkezdtek irni a kerdeseiket, ketelyeiket a sztorival kapcsolatban. En is naiv voltam mert eloszor csak ezt az ujonnan felbukkanot hittem kamunak.

En sem szamolgattam soha, most sem neztem vissza, de hiszek azoknak akik leirtak mostanaban hogy emlekeznek, vagy megneztek mikor szuletett az allitolagos Dori es mikor irta hogy 7 hetes, ami onmagaban abszurd, de a szules utan 38 hettel egy 37 hetes babat szulni meg vegkepp az.

Egyetertek, beteg elme, a masik kerdesevel egyutt. Bar az szerintem meg ennel is durvabb agyszulemeny.

2015. jan. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 323/328 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a kép de a szoptatós kérdés is!...
2015. jan. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 324/328 anonim ***** válasza:
Most bukkantam rá a kérdésre, megsirattam Dórit, drukkoltam Noelnek. Most meg nem értem az egészet. Közben törölték a szoptatós kérdést, abban mi volt?
2015. jan. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 325/328 anonim ***** válasza:
Szerintem a leghelyesebb az volna, ha ezt a kérdést is törölnék, egyértelmű kitaláció.
2015. jan. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 326/328 anonim ***** válasza:
100%
szoptatós kérdésben az volt a lényeg, hogy a baba 2 hónaposan meghalt bölcsőhalál miatt. Utána volt azt hiszem 2 vagy 3 vetélése a kérdezőnek, a férjének pedig szeretője lett, aki miatt el is hagyta, és a másik nőtől született gyereke. Ezután a kérdező eltűnt, majd az állítólagos testvére írt, aki tudott erről a kérdésről, és azt írta, hogy Eszter öngyilkos lett.
2015. jan. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 327/328 anonim ***** válasza:
90%

Egy kérdésben olvastam erről a kérdésről.

Hát ez most ki fog kívánkozni. Nekem lett öngyilkos családtagom és negyedennyi lelki segítséget sem kaptunk senkitől, mint ami itt látható. És egy nyomorult féregre lett pazarolva.

Nem kívánom senkinek azt, amin átmentünk. A kérdezőnek sem.

Másrészt k...rva unodrító és rohadjon meg az, aki ilyennel etet be másokat és hiteget évekig, gyerekes anyukákat, akikre ki tudja milyen stresszes hatással volt ez az egész mese.

Ne érezzétek magatokat hülyén, ez egy beteg "ember", aki ilyenekkel szórakozik.

2020. dec. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 328/328 anonim ***** válasza:
73%
Sziasztok!Csak most találtam meg ezt a kérdést és nem áll össze a kép,csak annyi hogy mindenki fel van háborodva,mi is történt itt?(a linkeket sem tudtam megnyitni,mert gondolom törölték)
2021. ápr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!