Mennyibe kerül egy abortusz?

Figyelt kérdés

Sajnos fogamzásgátlás mellett is teherbe estem, még nem voltam vele nőgyógyásznál de 100%, hogy terhes vagyok. Nem szeretnénk megtartani a párommal, de nem tudom a menetét.

Kell érte fizetni? benntartanak a műtét után? Mennyi ideig tart még kikaparják?



2016. jan. 10. 12:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
13%
Különben meg én magam voltam védőnőnél pár hete, aki egy ennyiről szóló csekket nyomott a kezembe, nagyon szeretsz okoskodni!
2016. jan. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
17%
Ha meg a kérdező terhes, akkor veszi a fáradtságot, és megnézi a keresőbe, nem itt ad mások véleményére..
2016. jan. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
0%

Ennyire nagy a szád, de egy linket nem tudsz berakni... Ez téged jellemez.


Amúgy a kikaparás altatással együtt 5 perc, előtte 1.5-3 órát szoktak tágítani, esettől függően hogy ne legyen belőle gubanc. Utána még legalább 2 órát nem szabad talpra állni az altatás hatása miatt.



[link]

2016. jan. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
37%

Szerinted ezek után már nem nézett?

Az, hogy neki mennyi ideig fog tartani akármi, majd ott, abban a kórházban megmondják.

Más válaszolók linkeltek akármit?? NEM! Akkor őket mi jellemez?

Az ab ár egységes, és kizárt, hogy 100 ezer legyen :)

Kerekítve 30 ezer, mit kell ezen linkelni?

Amit TE linkeltél, azon meg már rég túl van, ha kicsit is érdekelte a dolog! Nem kell az okoskodás és a lehúzás.

2016. jan. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
30%

"Ha meg hivatkozol, írd már oda a forrásod, különben az is csak egy magánvélemény."


Pontosan a magánvéleményekre kíváncsi a kérdező, ha itt feltesz egy kérdést!

Jártam családsegítőben, tudom, mit beszélek, ellentétbe veled, kedves 100 ezer forint.

De utálom az itt lebzselő, utálatos, élettelen nőket, akik csak idejárnak pontozgatni, okoskodni, lehúzni másokat.

2016. jan. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

nincs másik gyerekem, nem is szeretnék egyhamar.

ahelyett, hogy a googlet ajánljátok és egymásra köpködtök inkább folytassátok privátban. (egyébként mindent felpontoztam)

2016. jan. 11. 01:11
 17/26 anonim ***** válasza:
28%

Valakinek nagyon sokba kerül. Tudod, a gyermekednek, aki nem születik meg.

27 évesen, fogamzásgátlás mellett becsúszott babán is érdemes lenne elgondolkodni.

Sok sikert a feldolgozásához... Neked csak 30ezer lesz, a pénzbeli része...

2016. jan. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
jó köszi, felnevelni meg nem tudom mert nem tudnék neki még kaját sem venni, azért meg nem szülöm meg, hogy egy intézetben sínylődjön.
2016. jan. 13. 00:07
 19/26 anonim ***** válasza:
30%

Már nincs olyan, hogy intézet. Nevelőszülők vannak.

Vagy ott a nyílt vagy titkos örökbeadás- ezért megszülheted, nem kell neki kaját se adni (elapasztják a tejed, nyugi). Az itt várakozó szülők, meg a nevelőszülők is alaposan fel vannak készítve egy gyermek érkezésére.

Legalább nézd meg ezt a két oldalt, légyszi:

[link]

[link]

2016. jan. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
nem adom örökbe, ha valaki megszül egy gyereket az nevelje is fel. És igen is léteznek még intézetek.
2016. jan. 13. 18:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!