Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Akik terhességmegszakításon...

Akik terhességmegszakításon estek át, azoknak mennyi ideig tartott lelkileg feldolgozni? (ez azoknak szól akik szerették volna megtartani a babát, de valami okból mégsem tehették. )

Figyelt kérdés
2016. máj. 23. 19:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
70%
Soha nem fogom elfelejteni. Pont 5 hete volt, most pokoli kínok között vagyok, depressziós vagyok, (súlyosabbik fajta a doki szerint). Anyukám szerint akkor fog enyhűlni ha már lesz babuci de elfelejteni soha nem fogom. Iszonyatosan megbántam. De sajnos ez volt a helyes döntés (beteg volt). Próbáld meg elvonni a figyelmed és lekötni a gondolataidat.
2016. máj. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem pár éve történt, emlékszem, hogy baromi rossz volt utána, furdalt a lelkiismeret, de tudtam, hogy az volt a helyes döntés, és utána sem bántam meg. Mostanra már majdhogynem teljesen elhalványult az élmény, nagyon furcsa. Persze emlékszem mindenre, de mégis olyan, mintha nem is velem történt volna meg, vagy csak álmodtam volna... mintha az agyam próbálná elzárni a rossz emléket. Na mindegy, szerintem az a kulcs, hogy tudd, hogy helyesen döntesz, és ne ostorozd magad fölöslegesen.
2016. máj. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!