Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mennyi idő alatt jöttetek...

Mennyi idő alatt jöttetek rendbe lelkileg abortusz után?

Figyelt kérdés
2015. jún. 2. 07:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
78%

Huhúú mit kapsz te itt mindjárt! Van itt egy habzószájú ab ellenes szülésznő, szerinte az ab-n átesett nőknek nincs joguk az ab kategóriában kérdést feltenni. Jön mindjárt megmondja a tutit...

Amúgy ez ember függő. Van aki a műtét után már fütyörészve távozik, van aki meg élete végéig őrlődik rajta. Ha úgy érzed nem tudod elengedni, akkor ne magadban gyötrődj, hanem menj el szakemberhez.

2015. jún. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Járok pszichiáterhez, de azért mások tapasztalataira is kíváncsi volnék. Köszönöm válaszod
2015. jún. 2. 08:06
 3/35 anonim ***** válasza:
75%

Nem azt mondom ,hogy boldog voltam...de lelki beteg sem !

Tudtuk a férjemmel mi miért történik ,hoztunk egy közös döntést .Kb az első rendes menstruàciómig agyaltam a történteken ,utàna húztam egy vonalat és előrre tekintettem .33/N

2015. jún. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
61%
Lelki beteg én sem voltam, de sokszor borultam ki amikor rosszabb hangulatban voltam, ez jó fel évig tartott. Az idő minden sebet gyógyít. Így 5év távlatából olyan mintha meg sem történt volna...alig emlékszem.
2015. jún. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
70%
Pörögtem rajta egy darabig, pár hónapig... Kb. 1 év telt el, mire meg tudtam magamban fogalmazni, hogy ez volt a felelős, helyes döntés és nem rágódom többé a történteken. Szerintem az bánja meg, aki nem gondolta át igazán a lehetőségeit és hirtelen döntött. Meg kell érteni, hogy végleges a dolog, nem lehet visszacsinálni!
2015. jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
71%
Egyetértek. A döntes a lényeg.Miert kell pszichiater?
2015. jún. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
57%
4 honap telt el nem ragodok nem faj de erzem a sulyat.ennek nem kell elmulnia,a tetteinkert felelosek vagyunk.Az elozo voltam
2015. jún. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Kerdesre valaszoltam mire a loepontozas?
2015. jún. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 Galenit válasza:
0%

Kedves Kérdező!

Nem volt abortuszom, de azt tudom, hogy családállításon többen is dolgozták már fel az abortuszukat. A pszichiáter mellé esetleg ez is lehet alternatíva a lelki folyamatok megoldásához.

2015. jún. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
0%

Én ezt minden tapasztalat vagy a témában való jártasság nélkül mondom.

Valószínűleg személyfüggő, és ha nehéz túltenned magad rajta akkor ajánlom hogy fogadj be egy háziállatot.

2015. jún. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!